Denticor

Zdeniovaslav

Ahoj všetci, neverím tu ani jediné slovo. Veď je to obyčajná kampaň na nejaký výrobok s verím že človek ktorý ho predáva teda pan S. dobre zarobí a dá si urobiť zuby v najdrahšej ambulancii v Európe. Prajem veľa šťastia.

tosomja23

snehulienka4351 áno, to som mala na mysli. Či vydržia aspoň žuvanie žuvačky, alebo určitých jedál. Ďakujem za skúsenosť :)

snehulienka4351

tosomja23 v akom zmysle funkčné? Mám normálne nové zuby. Vyzeraju a sedia ako uliate. Aha, ty myslíš na stravu? Ale to so žiadnymi umelými zubami už nie je tak ako kedysi s našimi originálmi :) Umelé zuby sú umelé a zdravé zuby sú iná kategória. S tým sa treba iba zmieriť.

tosomja23

Snehulienka a to používaš z estetických dôvodov, alebo si si ich dokázala urobiť aj funkčné? Tento týždeň ich možno odskúšam aj ja, len neviem, či budem mať dosť materiálu. Mám tú 3. Inak sa mi pozdávajú tiež.

snehulienka4351

baby denticor je niečo nové, čo tu ešte nebolo. Tiež som na to pozerala ako puk a s otvorenými ústami , ani som nedýchala keď som to zbadala. Dnes je veľmi ťažké orientovať sa v rôznych ponukách na všelijaké zázraky ale zvedavosť mi nedala a objednala som. Nechcem robiť reklamu ale padla mi sánka.myslíte že nájdete niečo tak perfektné a vynaliezavé ako toto??? Garantujem baby že nie!! Napísala som pozitívne recenzie všade kde sa dalo. nedám na to dopustiť. Nemala som zuby a teraz mám. Čo viac si priať, všakže ale kto nezažil tak tomu zbytočne budete vysvetľovať. Zlatý človek kto toto vymyslel.

Alena1984

Po strašnej skúsenosti s posledným zubárom som mala obrovské bolesti a nič nezaberalo som nemohla ten smrad z chodby keď idete okolo zubára ani cítiť proste panika a preto som sa zubárom vyhýbala viac ako 7 rokov. Vyzerala som ako zajko. Ale nabrala som síl a šla som aj napriek panike so stisnutým hrdlom za jednou strašne zlatou mladou zubárkou. Nasledovali rengeny no a potom prišla facka - 1800 bol predbežný odhad, očné zuby 2x, zbrusovanie, mostík, zubný kameň, opravy kazov a vytrhnutie 2xkorene. Za trhanie 2 koreňov som zaplatila 100€, odstránenie kameňa 25 € a rengen 10€. A tým to skončilo keďže z výplaty viac nemôžem. Na splátky je nemysliteľné a tiež nie som padnutá na hlavu aby som brala úžernícke pôžičky, takže k Zubarka zasa nechodím. Musím odkladať 130 mesačne a možno v roku 2020 budem mať dostatok na nové zuby a potom sa k nej opäť vyberiem. Nechcem vyzerať ako bezdomovec ale ako človek. Už sa ani neusmievam, tých dôvodov na úsmev mám stále menej a menej.