Hladam si partnera

Príspevok v téme: Hladam si partnera
Zatial_neznama

Ahojte, aj touto cestou si skusim najst normalneho a pre mna vhodneho partnera. Viem, ze toto nie je zoznamka, ale clovek nikdy nevie. Ak by sa tu nahodou objavil muz vo veku 31-36 rokov z okolia tt,hc,nr, ktory hlada vaznu znamost, tak tu napis. Vonku naozaj nemam kde koho spoznat a prihlasit sa na kruzky? Neviem ake, kam chodia chlapi, posilka urcite nie.

rasto212

Na vlastný dom som ešte zatiaľ nenašetril, mesačne mám v čistom aj 550 eur a auto mám Fábiu combi jednotkovú radu.

Inga89

Drzim ti palce aby si nasla nejakeho chlapa s ktorym budes stastna. Ale byt tebou by som sa skor obratila na nejake zoznamky

Angelika3

Tak akože keď si nerobíš srandu a myslíš toto vážne (tvoj posledný príspevok je nonsens) je jasné, že sa nevieš zoznámiť. To je tým prístupom mnohých dnešných žien ale aj mužov- napísať xy požiadaviek na partnera, ale o sebe nenapísať nič.
Najprv musí byť ponuka, aby bol adekvátny dopyt.

klakson

Sranda ze sa tu objavuju zeny-hovorkyne, ktore zarucene vedia ake zeny sa vsetkym muzom pacia. Lebo si to precitali v nejakom trapnom casopise alebo to nejaka celebrita vyhlasila.