Hladam si partnera

Príspevok v téme: Hladam si partnera
Zatial_neznama

Ahojte, aj touto cestou si skusim najst normalneho a pre mna vhodneho partnera. Viem, ze toto nie je zoznamka, ale clovek nikdy nevie. Ak by sa tu nahodou objavil muz vo veku 31-36 rokov z okolia tt,hc,nr, ktory hlada vaznu znamost, tak tu napis. Vonku naozaj nemam kde koho spoznat a prihlasit sa na kruzky? Neviem ake, kam chodia chlapi, posilka urcite nie.

zdravy kolacik

Myslim si nieco podobne ako mom. Danica Caisova sa zas vyjadruje, ze muzom sa pacia bezmocne. Tak to sa mi zda blbost. Nemam chut predstierat bezmocnost, len nech niekoho zbalim. A ked nebudem bezmocna ale kamaratska, tak nemam sancu, fajn.
Idem to najst, ze ako to povedala
www.pluska.sk

clooo

Keď dnešné ženské vedia fajčiť, trtkať, chľastať prvú ligu, nadávať ako chlap v krčme, mali by byť rovnako ako muži aj iniciatívne. No nebudú, lebo by prišli o možnosť výberu.

mom

Chlapom sa iniciativne zeny nepacia. A ak ano, su to zbabelci, co nevedia nic v zivote riskovat - ani sproste odmietnutie. Zbabelcov je vela, lebo vsetko lebo drviva vacsina slovenskych mamiciek svojich synov vychovava stylom opicej lasky alebo ich za vsetko drbe, tak ze potom nemaju ani zdravu sutazivost ani sebavedomie. A ano, takym chlapom potom vyhovuje iniciativna zena. Spravnym chlapom sa iniciativne zeny nepacia, vravia im stetky alebo vtierky. Spravny chlap ma zenu dobyjat, ked ma o nu samozrejme skutocny zaujem a nejde mu len o to jedno.