Môj vzťah končí

Príspevok v téme: Môj vzťah končí
Jetozle

Ahojte, normálne nechodievam na fóra ale keďže môj priateľ sem pridal príspevok ( forum.zdravie.sk ) tak by som sa k nemu chcela vyjadriť, ťažko povedať ako to začalo začnem úplne od začiatku. ( Keďže môj priateľ ma moc neopísal , iba že som rómka..)
Takže mám 21 rokov, pred troma rokmi som spoznala chalana, obyčajný , normálny chlapec , neskúsený , hanblivý. Nedávala som tomu moc nádej keďže som bola po rozchode nejaký ten dlhší čas (rok) bála som sa, no cítila som sa snim dobre , bol slušný, všímavý a veľmi pozorný proste jak keď natriete maslo na chlieb. Dali sme sa do kopy, našiel si prácu blízkosti mojej dediny tak prišiel k nám bývať prečo nie? Naši ho poznali a obľúbili si ho. Žijem s rodičmi mama je vážne chorá a od 13tich som doma na všetko sama, no ale o to tu nejde. Časom mu vadilo že sme s našimi (chápem byť sami atď...) U mňa to nešlo odísť ... Jedného dňa sa proste chytil a zbalil zo slovami ,,idem k mame postrážiť jej byť a pomôcť zo sťahovaním" dôvodom bola moja mama , prečo to doteraz mi je celkom nejasné niečo povedala na jeho adresu a on zdrhol.. Neskôr som išla tam snim na dva mesiace a potom sme mali ísť domov, no on nechcel , veľa sme sa hádali , boli sme doma zavrety bez práce, bez peňazí , len pri pc sedel a ja som sledovala filmy to boli naše dni nič iné sme nerobili . Každý deň mi volala mama nech prídem naspäť a keď sa dostala do nemocnice už som toho mala dosť a povedala otcovi aby pre mňa prišiel ( švagriná a brať tam bývali v tomto čase tiež) . Môjmu milemu som povedala aby sa mi ozýval aby mi aspoň na FB písal keďže ani len na kredit nemal, nedvíhal ma dlhé dni ,len ma odpísal so správou nemám čas niesom doma , povedala som si dosť rozišla som sa snim okolo vianoc to bolo no neviem kedy , samozrejme citové vydieranie nechýbalo, samovražedné sklony atď... nevedela som čo mám robiť bol ďaleko nevedela som mu pomôcť iba volať nič viac , nedvíhal ako vždy. Keď sme sa konečne porozprávali tak som mu dala šancu , samozrejme na druhý deň má podrazil a verejné ponizil a to sa stalo aj teraz. Môj hanblivý a láskyplný muž sa zmenil na nadržané zviera ktoré mi robilo peklo, ja viem žiarlivosť je hrozná vec bojujem stým ale on mi stým nepomáhal, miesto toho ju vo mne naschvál vyvolával hoc aj keď som bola na dne , dokonca na moju rodinu chcel aby som žiarlila po budúcej žene môjho bratranca pozeral, a mal narážky sexuálne , strašne ma to ponižovalo robil to hocikedy a hocikde , pretrpela som to aj to trpím, mala som hromadu kamarátov pravých aj nepravých myslela som si že nepotrebujem nikoho , po čase som začala byť veľmi osamelá nemať pri sebe osobu ktorej sa zmozes zveriť je strašne no mala som jednu tou je moja sesternica , on to berie ako ohováranie keď sa ja sťažujem na problémy niekomu inému.
Uráža ho to. Som snim 24h denne v práci aj doma starám sa o neho o mamu o dom ,varím ,upratujem atď... Môj život je len práca a domov nič viac , keď prišla sesternica bola som natesena malo som si užila som mladá chcem sa smiať a baviť sa , tancovať a zabávať sa s ľuďmi ktorých mám rada on je pravý opak je na Pc žije vo svojom svete... Opisuje tam dni že bol sám , prečo keď ja som snim bola v izbe nechcel sa venovať návšteve veď aj on je rodina , všetci ho tak berú , mal by sa aj on tešiť z nich, Vianoce pre neho doteraz neznamenali nič a v momente keď videl že sa deje niečo na čo není zvyknutý už pre neho niečo znamenajú.. tak isto nový rok , ach. Jeho ego je tak veľké že keď mu poviem že mu smrdia nohy urazí sa...a povie že mi špedícia p***.... Boli sme u rodiny a on ma pred rodinou a tetami urážal z to by ešte nebolo nič potom urážal moju mamu , to už mali aj oni dosť veľké nervy. Keďže mal vypite trochu tak to potom prezreli ale nechýbalo veľa a už by potom vedel aj môj otec s mamou. V izbe kde bývame je zima od zeme keďže je tam pivnica , a sesternica hovorila že jej je zima strašne , on sa ponúkol pod knam veď máme obrovskú posteľ , a ja som tiež povedala keďže on to navrhol tak pod noa čo ja budem v strede o nič nejde... Pili sme veľa je to pravda týždeň v kuse určite , aj on snami nikdy nič nepovedal dokonca hovoril že mu ešte takto dobre nebolo pretože mu nebolo na vracanie . Raz som sa zobudila hore bez trička, on to vedel a nechal ma tak spať vedľa mňa spala sesternica no netusila nič rýchlo som sa šla obliecť zakrytá s dekou som hľadala tričko ,hanba ako nikdy , nepamätám si kedy som sa vyzliekla ani nič , ako malej sa mi to stávalo takže ja už si z toho nič nerobím ale prečo má on neupozornil ešte má objímal , a nebral ohľad na ňu , ona sa na mňa zhrozená kukala že sme sa spolu s ním milovali pri nej čo by som si nikdy nedovolila no fuj, spravil zo mňa totálne hovädo, najlepšie bolo ako má ohovaral so strýkom že som lezba... Pokazdym keď som ho volala tak mi povedal nervózny chod do p*** hovorím dobre ešte raz ma pošle do prdele a neprídem na just a ako bolo nedošiel ani on len drtil Pc .. v decembri na začiatku mesiaca ma kolegyne pozvali na koncert no skôr disko Igor Kmeťo tam bol ,. Tešila som sa ako dieťa je mám kamarátky super zabavime sa s babami, dva týždne som sa pýtala môžem ísť? Nebude ti to vadiť? Ešte mi aj peniaze dal a povedal kľudne chod nie nebudem ani tí to nebudem vyčítať , čo sa stalo vyčítal mi to, nedôveruje mi ani len štipku toho koľko si zaslúžim, niesom svätá ani zďaleka nieson bezchybná , hovorím niekedy aj to čo nemám ale nikdy som nikoho nepodviedla nespravila som nikdy nič za čo by som sa mala hanbiť , nikdy som mu vedome neublížila ani nikomu inému , dala som mu svoju lásku,svoj domov všetko čo chcel po čom túžil som mu dala a aj dám pretože ho veľmi milujem spravil aj on veľa chýb aj ja , viem že bol osamelý a že som mu chýbala ale prečo mi to nepovedal prečo mi miesto toho nadával , robil mi napriek, urážal všetkých koho poznám a ešte povie že som sa mu zhnusila , ale keď sme sa milovali tak také slovo z neho nevyšlo len milujem ťa , nechcem byť bez neho ale už nevládzem byť snim, psychicky som na tom tak že sa cítim ako stará odkopnuta topánka len za to že som si aspoň na chvíľku chcela užiť aj s inými ľuďmi ,nedal mi už ani len pusu nič, žiadny prejav lásky od neho dlho sme už nikde neboli chodievali sme na výlety hocikde aj keď sa len ísť okúpať niekam už ani to.. našiel si už aj podnájom je definitívne rozhodnutý odísť keď mi to povedal plakala som, nariekala veľmi ma to bolelo do tváre mi vykrical že má už nemiluje že má neznáša , som sa mu zhnusila , ako to môže povedať nerozumiem tomu ja to nedokážem vysloviť, bolelo to veľmi vzkykala som bolesťou , ponizila som sa veľmi prosila som ho milión krát aby to nerobil aby nezahodil 3 roky bojovania no ja som už dobojovala nevládzem...tak sa tvarim že som v pohode snažím sa na nič nemyslieť len hudba ma drží pri živote..

stankila

nam je to tak jedno.. mali ste si to sami vydiskutovat a nie to tu verejne pisat a zatazovat tym druhych.. nas to vobec nezaujima!..

Tomas12345

foreveralone :

Tvoj názor na mna sa asi nezmení, no aj tak by ma zaujímalo v čom moje uvažovanie nie je normálne ? Vsak uved nejaké príklady, nech viem v čom robím chybu.