Som agresívna-psychológ

Príspevok v téme: Som agresívna-psychológ
Anna345

Ahojte, chcem sa porozprávať - vyrozprávať o svojom probléme. Možno by ste mi vedeli poradiť. Správam sa agresívne ku svoju partnerovi. Keď sa hádame, stane sa, že sa neovladnem a udriem ho. Chcem navštíviť psychológa lebo aj keď sa sama snažím poradiť si s vlastným hnevom, príde situácia a ja znova zlyham. Mali ste niekto takýto problém ? Vedeli ste ho vyriešiť ?

Omen

Anna, prečítala som si komenty a nedá sa s nimi nesúhlasiť. Je správne, že si to uvedomuješ a chceš to zmeniť. Len si nezačni vpúšťať do svojho vnútra ten "odpor", lebo sa ho len tak ľahko nezbavíš.

Čo keby si sa najbližšie dokázala tak ovládať, žeby si ho objala a povedala, že aj tak ho ľúbiš? Ak to nepôjde bachni s niečim o zem, ale vyvaruj sa faciek. Všetko, čo sa odohráva v domácnosti sa nalepí na vaše deti, tak by ste mali obaja zobrať rozum do hrstí a zmeniť to.

Psychiatra nepotrebuješ, psychológ je dobrá voľba. Mal by ťa naučiť ako zvládať hnev. Ja ťa pošlem k obvodnému na preventívku a v rámci nej ho požiadaj aj o vyšetrenie hormónov štítnej žľazy. Tá zvykne po pôrode robiť tiež problémy.

Tiež si vyčleň čas LEN na seba a keď bude polovička v dobrej nálade, povedz mu, že vtedy a vtedy si berieš od deti voľno a zveruješ ich do starostlivosti jemu. Ak máš po ruke nejakú kamošku, rodinu, požiadaj ich občas, aby ti pomohli.

clooo

Daj sa zavrieť na psychiatriu, deti daj rodičom či iným príbuzným dočasne. Ešte z tvojej hystérie obviňuj manžela, ktorý okrem deti robí aj na teba.