Flaky, poskodena koza termoflasou, notebookom...

Príspevok v téme: Flaky, poskodena koza termoflasou, notebookom...
mimimimi

Zdravim,

kedze som mala zapal moc. mechura, prikladala som si zabalenu termoflasu asi 2 tyzdne, cez den aj v noci. Raz som to prehnala s teplotou a jemne som sa popalila, roztiahli sa mi ako keby cievy/tkanivo, vznikol mramorovy cerveny vzor na kozi (vid. foto) - brucho a horne stehna, a vznikli aj male pluzgieriky. Kedze som mala velke bolesti mechura, flasu som po 1 dni prikladala dalej,ale davala vacsi pozor na teplotu. Pluzgiere sa hoja pekne, avsak moje flaky chytili hnedasty nadych a dnes som googlila, jedna sa o tzv. Erythema ab igne alebo melanom z horuceho, alebo aj tzv. toastova koza. V najhorsom pripade sa z toho moze vyvinut rakovina. Termin u kozneho lekara mam, avsak cakam, kedze zijem v zahranici a nic tu nejde hned. Na SK strankach o tom nie je nic. Na nemeckych a anglickych kopa. Vacsinou vraj zhnednute flaky nezmiznu. Mali ste to uz niekedy, zmizlo vam to, ak ano po akej dobe a aku terapiu ste na to mali? Vraj malokedy nieco pomoze a treba len vysadit zdroj tepla, co mi nestaci, mam to po celom bruchu a hornych stehnach, doslova som sa odrovnala v mladom veku... :(