Tajnosti

Príspevok v téme: Tajnosti
SimonkaK

Ahojte, mate zaheslovane mobily? S tym, ze vas partner heslo nevie? Nosi si vas partner mobil stale so sebou, na wc, do kupelky, proste vsade a vzdy. Ked sme niekedy v aute a pise so spolocnym kamaratom a nemoze odpisovat, tak mi ho da s tym, ze to mam vyriesit. Potom na to zabudne, ze mi ho dal, pritom ho celu dobu drzim v ruke. Vystupime, lebo ideme na nakup, zacne panikarit, ze kde ma mobil, prehrabuje sa v aute, mu hovorim, ze ved ja ho mam. A on, ze preco mam jeho mobil? Hovorim mu, ved si mi ho sam dal, ze mam odpisat. Normalne je nahnevany, pride mi to cele zvlastne. Niekedy mal mobil bez hesla, bezne som sa na nom hrala hry, pozerala si nieco na nete, ked sa moj vybil. Alebo minule som mala tiez vybity mobil, chcela som si nieco pozriet, pocitac som mala uz vypnuty, lezali sme v posteli, pytam sa ho kde mas mobil, mozem si daco pozriet? On ze nevie, hovorim mu ved stale mas ho pri sebe, jakze nevies kde je. Trosku hladal, nenasiel ho, tak som sa sla dat svoj do nabijacky, pozrela na par miest, kde by mohol byt, nikde som ho nenasla. Hovorim mu to, ze ho nikde nevidim a zrazu ho nasiel pod postelov. A horko tazko mi ho potom dal, aj to sa predtym pytal, ze naco mi je teraz tak surne mobil. Len ma proste napadol jeden krem, ktory mi spominala kamoska a stale nanho zabudnmem pozriet recenzie, tak ma to vtedy napadlo a chcela som si pozriet. Nechapem ako moze niekto take ceremonie robit okolo mobilu, pokial nieco neskryva, inac to nevidim. Ja mam bezne mobil polozeny volne po byte a nemam potrebu si ho vsade bravat. Co si o tom myslite?

Maxxo

Ja mám tiež zámok telefónu. Proste nemám rád keď sa mi niekto hrabe v telefóne. Mal som bývalú čo bola paranoidna a išlo ju poraziť keď sa nemohla dostať do môjho telefonu ale ja som tam naozaj nemal nič také čo by sa nemala dozvedieť len som proste nemal rád keď sa mi niekto hral s mobilom či už to bol kamarát frajerka alebo malý bratranec proste som bol na to haklivi a ona stále chcela vidiet čo tam mám a boli z toho hadky reku ty mi neveris ty niečo skrývas keď mi ho nechceš ukázať ? Reku ja neverím? No očividne ty neveris keď chces silou mocou niečo lašovať.ja som nikdy nechcel jej telefon že ukáž mi čo tam mas prišlo mi to ubohe a preto som ani od nej nechcel aby sa hrabala v mojom .veď každý nech si používa svoj a keď chces ojebavat a klamat a dohadovat si všelijaké rande no tak sa rozídem a nebudem robit takéto veci poza chrbát nie ????

Antisexx

Defcon mas sa s cim chvalit. Ani tu nebudem pisat co by som najradsej urobila ludom ktorí podvedú/podvadzaju. V podstate to ludia ani nie sú. Ked tak, len bezcitne "tvory" ktorým to karma vráti jedneho pekneho dna.

SimonkaK

Rozvedeny32 heslo je v poriadku, ved aj ja mam heslo, ale on o nom vie. V poriadku mi nepride, ze o nom neviem zrazu ja.

SimonkaK

No tazko mu tam pozriem, ked neviem heslo. Aj prave preto mi pride absurdne, ked je v strese, z toho kde ma mobil, ked nemam predstavu ake ma heslo. Takato zmena trva priblizne rok, z nicoho nic mal zmenene heslo. Raz za cas som si zobrala jeho mobil, ked sa moj nabijal, alebo bol vybity, nikdy som tam nic nehladala, len som si citala hluposti. A zrazu heslo, nechapala som tomu. Neriesila som to a po nejakej dobe ma to napadlo, mozno mesiac az dve potom ako som si vsimla, akurat som si pametala, kedy to presne bolo. Podal mi vysvetlenie, ktore nemohlo byt pravdive, lebo sa vyhovoril, ze sa to stalo po jednom vylete, lenze ja som si to vsimla prave pred tym vyletom. :) Proste klame, aj sme sa o tom bavili, ze mi to pride zvlastne, ze niekedy som chodila na jeho mobil bez problemov, hoci kedy, alebo on na moj, ktory bol po ruke, tak ten si si bral a zrazu taka zmena. Pytam sa ho, mas tam nieco, co by som nemala vidiet? Nie nema. Hovorim mu dobre, tak mi ukaz mobil, potom by to nemal byt pre teba problem. Zacal, ze preco by mal a tak podobne. To sme akurat isli z nejakeho vyletu, cize to bola dlhsia cesta autom a riesili sme preco to vlastne tak je. Stale som mu hovorila, ze dobre, ved prideme domov ukazes mi ten mobil a bude vsetko v poriadku, ked tam nic nemas, nieje coho sa bat. Nakoniec som mu, ale povedala, ze nemam chut sa prehrabavat v jeho mobile a nechala som to tak a povedala mu, ze aj tak si myslim, ze tam nieco ma, inac by mi nemal problem ho ukazat. Ale nadalej si vsimam tu jeho prehnanu starostlivost o jeho mobil. Pozerame film, ked mu zazvoni sprava, alebo hoc co, to proste neexistuje aby si to on hned neprecital. Aj ked ma mobil vo vedlajsej izbe, lebo sa mu tam nabija. So mnou by to ani nepohlo, no proste nechcelo by sa mi kvoli tomu vstat, Cele je to sialene a neviem si predstavit co "konkretne" tam skryva.

Abcd888

A potom že niekomu dôveruj…určite má inú len nemá odvahu ti to priamo povedať. Určite ak sa bude dať tak sa mu pozri do mobilu. Ak by si sa ho opýtala, pravdu ti určite nepovie.

tajnostkarik

ahoj presne toto som zažila s mojim bývalým. bežne mával mobil hocikde až zrazu prišlo obdobie kedy sa usmieval na telefon a veselo vytukaval do mobilu aj o 10tej večer. a bolo to presne to čo si myslíš. vieš aj ty mas 7my zmysel a vieš čo sa deje len to nechceš priznať a zatiaľ si nevidela dôkaz. vsadím sa že kebyze mu tam vlezies určite najdes čo si tak chráni. nebuď hlúpa. pozri mu do mobilu ak tam nieco najdes, tak nemas prečo lutovat že si mu tam vliezla, snáď nechceš byt podvádzana či ano? a ak by tam nic neskrýval, nemal by s tým problém

Rozvedeny32

No ja som mal zaheslovany mobil kvoli tomu, ze ak by som ho stratil, aby sa mi nikto v nom nemohol hrabat a na wc som si ho braval namiesto caspisov som si cital z neho z internetu. No a potom som si nasiel milenku, tak som cital, ze muzi si hesluju mobil, ked maju milenky a tak som zrusil heslovanie a zacal som v nom vyuzivat sukromny chraneny rezim, cize manzelka sa mi do neho dostala a mohla pozriet, co chcela a nic nezistila. Ja som si vsak vzdy aktivoval sukromny rezim, zadal heslo a tak som si pisal s milenkou. Nemala vobec ziadne podozrenie, akurat to bol pre nu potom velky sok, ked som jej zrazu povedal, ze odchadzam. Ona to vobec necakala a priznala sa, ze sa mi hrabala v mobile, pozerala historiu a tak a kedze nic nenasla, tak bola kludna.

ahjaj

ani môj manžel nemá prístup k môjmu mobilu. Stáva sa, že si cez internet niečo objednám, čo by sa mu nepáčilo, tak mu to nevešiam na krk, nech nemá dôvod robiť mi výčitky. Aj on si objednáva a kupuje, len ja ho za to nekritizujem. Takže ani on nemá čo kritizovať mňa a moje rozhodnutia a keďže pekné slovo a komunikácia nestačia, aby mi to nevyhadzoval na oči, tak to robím takto.

Defcon

Jj, naisto ma druhu. Aj ja ked som bol zenaty a zacal som si s inou, tak som zahesloval mobil a nedaval ho pre istotu manzelke....
Ved nevera neexistuje pokial partner o nej nevie.