Tajnosti

Príspevok v téme: Tajnosti
SimonkaK

Ahojte, mate zaheslovane mobily? S tym, ze vas partner heslo nevie? Nosi si vas partner mobil stale so sebou, na wc, do kupelky, proste vsade a vzdy. Ked sme niekedy v aute a pise so spolocnym kamaratom a nemoze odpisovat, tak mi ho da s tym, ze to mam vyriesit. Potom na to zabudne, ze mi ho dal, pritom ho celu dobu drzim v ruke. Vystupime, lebo ideme na nakup, zacne panikarit, ze kde ma mobil, prehrabuje sa v aute, mu hovorim, ze ved ja ho mam. A on, ze preco mam jeho mobil? Hovorim mu, ved si mi ho sam dal, ze mam odpisat. Normalne je nahnevany, pride mi to cele zvlastne. Niekedy mal mobil bez hesla, bezne som sa na nom hrala hry, pozerala si nieco na nete, ked sa moj vybil. Alebo minule som mala tiez vybity mobil, chcela som si nieco pozriet, pocitac som mala uz vypnuty, lezali sme v posteli, pytam sa ho kde mas mobil, mozem si daco pozriet? On ze nevie, hovorim mu ved stale mas ho pri sebe, jakze nevies kde je. Trosku hladal, nenasiel ho, tak som sa sla dat svoj do nabijacky, pozrela na par miest, kde by mohol byt, nikde som ho nenasla. Hovorim mu to, ze ho nikde nevidim a zrazu ho nasiel pod postelov. A horko tazko mi ho potom dal, aj to sa predtym pytal, ze naco mi je teraz tak surne mobil. Len ma proste napadol jeden krem, ktory mi spominala kamoska a stale nanho zabudnmem pozriet recenzie, tak ma to vtedy napadlo a chcela som si pozriet. Nechapem ako moze niekto take ceremonie robit okolo mobilu, pokial nieco neskryva, inac to nevidim. Ja mam bezne mobil polozeny volne po byte a nemam potrebu si ho vsade bravat. Co si o tom myslite?

Idris9966

A možno si len trochu paranoidna ja som si tiež namyslal veci a nakoniec to tak ani nebolo .A možno nie ,veď ani sa nečudujem keď je to zo vzťahmi tak ako to je (ojeby na nebi) . Bohvie ..každopádne veľa šťastia

SimonkaK

Lenze my sme si nelustrovali mobily, pouzivali sme ich na somariny, jeden pred druhym, na hranie hier, alebo ked sme si chceli daco pozriet. A zrazu taka zmena. Keby som si chcela pozerat jeho facebook, maily, alebo co ja viem co, mozem ist na jeho pocitac. Nechodim tam, nezaujima ma to, mam svoj. Len proste si od urciteho obdobia strazi mobil ako oko v hlave a nedava mi to zmysel, to je vsetko. Popravde ma to ale nejak prestalo zaujimat, zbytocna strata casu sa nad tym zamyslat, ked to je nieco zle, tak to raz vyjde na javo.

pomelo

staci, ze prevalila kauza s "maznakom" alebo s danielom a uz vieme, s kym si tak mozu pisat
drive.google.com
tu je vidno, ako si s nou nonstop pisal, neviem, ci je zenaty, ale ma dve deti, tak asi je

Monika1984

Ja ti poviem tak, ja som z mobilom podobna ako tvoj partner. Mobil si z ruky nedam mam heslo ani partnerovi. Som taka na zaklade predosleho vztahu kedy som trpela 11r extremne ziarliveho partnera ktory mi isiel po mobile a po kazdej sms pritom uplne bezdovodne, proste ziarlil stacilo ze napisala kamaratka a ja som zvyknuta si pisat cele dni s dvoma najblizsimi kamaratkami piseme si vsetko cez den v noci hocikedy posielame foto co ideme kupit, recenzie a pod.
Po tom kolko som sa naplaka bezdovodne za mobil za partnerovu ziarlivost som taka ze ked sa niekto dotkne teda novy partner mojho telefonu rozbusi mi srdce oblieva ma horuci pot trasiem sa a chytim nervy

dobreuz

SimonkaK tak je to čudné a aj nanajvýš podozrivé, že si zrazu z ničoho nič zmenil heslo, keď doteraz mal rovnaké, len ako tu už niekto podomnou napísal, že niektorí nemajú radi keď im ide niekto úplne do súkromia, ja by som bol tiež nerád, kebyže mi niekto lustruje v telefóne, aj keď nič neskrývam. Nechcel by som, aby mi čítal niekto messenger.

Antisexx kiež by fungovala tá karma, ono to je na tom najhoršie, že ľudia čo podvádzajú a kradnú sa majú paradoxne najlepšie.

Aliss

Nemam mobil zaheslovany a partner ovlada moje hesla k emailom. Nie preto, ze sme si ich navzajom prezradili aby sme nemali tajnosti :D Je to tak preto, ze uz sa stalo, ze som surne cosi potrebovala vyriesit, nemohla som sa prihlasit na net, tak som mu zavolala a poprosila ho, aby to vybavil on. Neskutocne mi tym viac raz pomohol. A menit si heslo neskor, nemalo vyznam. Avsak byvaly, ten si vedel dat mobil aj na 4 zamky :D Ja ked som si s niekym pisala, vzdy chcel vediet s kym si pisem a co konkretne. Ale ak som sa spytala, s kym si pise on (milo, bez podozrievania), tak sa na mna oboril, ze ma to nema preco zaujimat :) Kazdy ma pravo na sukromie, take sukromie ako potrebuje. Ale pokial niekto vyvadza kvoli mobilu, zrejme skryva nieco viac...A ze si niekto hesluje mobil, lebo mu ho beru do ruk aj kamosi...ako sorry, ked som s niekym, ani neviem ze mam mobil, je v taske. Prestante si vykladat tie tehly na stol a nikto sa v nich hrabat nebude. Avsak, ak niekto vyvadza ako autor temy, zrejme nema uplne najcistejsie svedomie

Ninus54

Mala som priatela, ktorý síce nemal zaheslovany telefón, ale tiež ho vždy nosil pri sebe, na WC do kupelky... Tiež mi to bolo divne, q niekedy sme sa pochytili, vtedy mi sam od seba ukazoval správy ze aha s nikým si nepíšem len s chalanmi a tie správy mal len vymazané, archivovane čiže ich medzi ostatnými neukazovalo alebo si na jednu zevraj len kamaratku vypol upozornenia, aby mu telefón nepipal keď mu napíše ona, a vždy keď mu pípla správa len som sa na neho pozrela tak zo srandy ze nehnevaj a on ze aha ved to sú len chalani lebo vždy aj boli zázračne...A to som sa mu v mobile nehrabavala.. Prespekulovany chvalabohu už byvaly

SimonkaK

Maxxo, ale ked xy rokov to bolo tak, ze to bolo jedno a zrazu sa to zmenilo, tak tam nieco nesedi. Aj ta nervozita okolo toho, ked ho mam v ruke, pritom mi ho sam dal, ved to je cele smiesne. A odovodnenie preco ma zrazu nove heslo bolo klamstvo. Nesedelo to co povedal. Ale bodaj by si mal pravdu. :)