Má niekto v aute DSG(dvojspojkovú) prevodovku s viac ako 200000km ?

GOING

Fullhd auto jazdilo iba diaľnice inteligentným spôsobom jazdy
tak že prevodovka radila minimálne a pri tomto spôsobe jazdy skôr v hornom rozsahu rýchl. stupňov. Preto sa v mestskom režime opotrebuje skôr.

Fullhd

ano v autorizovanom sa zmestis na 100 % do 800 eur na ale starsie vozidlo.Ked to budes menit na 5 rocnom superbe tak samozrejme to vyjde drachsie.

Fullhd

Treba menit pravidelne olej.Kazdych 60 000 km od novoty.Ak je olej meneny vydrzi na 100 % aj cez 200 000 km.Pokial olej neobol meneny tak zacne trhat,najskor slabsie potom neznesiltelne a po chvili sa stane auto nepojazdene.Vymena je draha preto ak si ju pojdes dat vymenit za novu do servis pred tym nez pojdes vycecaj aspon pol litra vodky nech ta neslahne.Do neznackoveho servisu by som to nedal a ani by som nekupoval lacnu z internetu.

Meridian

Je to v pohode keď dvojspojku tak od vw samozree prémiové značky majú dobre A. Prevodovky mercedes ,
Aj fordacký powerschift je ok nie je to to čo DSG Ale zaostava len jednu desatinu.
Mám kamosov čo maju DSG a v pohode viac ako 200 -tis dokonca kupovali uz to malo cez 180-tis .
Treba pravidelne menit olej 60-tis a je to v poho.na diesly ti odíde skor kopec iných vecí ako prevodovka .