Kde som urobila chybu?

Príspevok v téme: Kde som urobila chybu?
Ela22

Na VS som sa zoznamila s priatelom.Asi po 2 mesiacoch ma vsak nechal.Vraj sa mu ozvala byvala holka, tak sa k nej vratil.No netrvalo to dlho, potom raz bol za mnou a vravel mi, ze s nou ani nic nemal.Ze ho naspat asi nechce.Lenze, neskutocne mi ublizil, pretoze bol aj moj prvy. Potom ma trapilo, ze som sla robit skolu, nie hladat priatela, ale on za mnou chodil a bol mily, tak som mu dala sancu.A on zrazu takto.Podla mna zrada trochu.Aky postoj by ste zaujali voci nemu?
Byval vedla mna na internate takze sme sa vidali takmer denne.Dokonca ked som ho vidala, tak chodil za nou.Ja s placom na izbe.Ako moze byt niekto taky clovek? A hlavne ako to v sebe spracovat? Nicilo ma to ze ho vidam, lenze mala som skvele spolubyvajuce, a tak som nechcela riskovat ist byvat inam.Bola som za ne naozaj rada.Obcas neviem ako sa v situaciach chovat , akoby nemali vychodisko, a robi mi to stres.Kvoli tomu som zanedbala aj skolu.

ahjaj

iba v tom, že si zanedbala školu. Nič iné ti nemožno vytknúť. A inak, nie si holubník, aby niekto od teba vylietal a zalietal.