sú rozidení?

Príspevok v téme: sú rozidení?
prekvapena

Začala som chodiť s jedným chlapom. Poznali sme sa už dlhšie z videnia. Boli sme párkrát na kávu. Vravel, že sa nedávno rozišiel s frajerkou. Jeho frajerku som tiež poznala iba z videnia. No a nedávno ma tá jeho bývalá stretla a povedala mi, že nie sú rozidení. Vlastne na mňa až vrieskala. Tak sú rozidení alebo nie sú? Ďakujem.

petroneta

zatiaľ sa s ním do vzťahu nehrň. Kričala na Teba, lebo jej veľmi ubližuje to, že sa s ním stretávaš. Berie to tak, že to Ty si tá bez škrupúľ, ktorá jej odláka chlapa. Navyše on jej povie, že medzi vami nič nie je. Odskákala som si chlapa, ktorý nás mal dve naraz, len sme o sebe nevedeli. A keď sme sa dozvedeli, tak sa s nami rozišiel s obidvomi, neviem, či mal tretiu, to je fuk.

prekvapena

Ja som sa jej až bála, ako kričala. A to aj tak, hoci mi predtým spomenul, že vždy chcela mať vo vzťahu navrch, bola veľmi dominantná, že preto sa rozišli.

prekvapena

Vravel, že sa rozišli pred 2 mesiacmi. A potom stretnem ju a začne na mňa kričať, že sú stále spolu. Ja si myslím, že to mohla povedať aj normálne. Ešte to nie je také, že spolu chodíme. Boli to zatiaľ len stretnutia na káve. V poslednom čase som ich nikdy nevidela spolu, čo predtým, keď som ich náhodou stretla, vždy boli spolu, ale to nemusí nič znamenať.

daniela2

aj mňa napadla konfrontácia. Ale on by potom reagoval buď tak, že veľmi ublíži jednej, alebo veľmi ublíži druhej. Lebo keby sa rozhodol pre autorku článku, bol by maximálne necitlivý k bývalej...a súčasná môže u neho s rovnakou necitlivosťou a bezohľadnosťou rátať, keď sa rozíde s ňou. A keby inklinoval k bývalej, tak sa cíti pod psa autorka článku. Konfrontáciou sa zbytočne niekomu ublíži a z neho to lepšieho človeka neurobí.

daniela2

To by bolo dobré sa spýtať jeho pod detektorom lži.
Ale logicky, ak vzťah nie je založený na dôvere, nezaslúži si aby existoval. Ty by si sa nepýtala na fóre, či sú rozídení, keby si mu verila.
A keď jeho možno bývalá a možno ešte stále frajerka robí scény, zrejme ten rozchod tak dávny nebol. Rozchodom nie je ešte čistý. To jeden deň sa s niekým rozíde a druhý deň má už druhého? To je čo za človeka?

Smejo54

Musis ich konfrontovat. Cize zariad stretko kde budu oni a ty a opytaj sa ako to je, inak sa pravdu nedozvies, kazdy si bude tvrdit to svoje.