Aj mačky a psy majú svoje slabé stránky

Táto diskusia patrí k článku: Aj mačky a psy majú svoje slabé stránky
Aj mačky a psy majú svoje slabé stránky

BRATISLAVA 7. februára (WEBNOVINY) - Domáci miláčikovia, ku ktorým sa vraciame každý deň z práce, môžu mať tiež svoje problémy. „Ekoparazity psov a mačiek, predovšetkým kliešte a blchy, sú podľa našich skúseností najčastejšími príčinami kožných chorôb a vyvolávajú minimálne štvrtinu všetkých kožných problémov,“ uviedla dnes na tlačovej konferencii ...

PetkaV12

ano, maju a hlavne v strave, lebo niekedy neccu žrat a už ma to nebavi. necham vyhladoviet, a potom k tej konzerve prijdu a aj tak ju zjedia. Mačky su v jedle strašne naročne

citruska

hlavne napriklad strasne malo ludi vie, ze macky nemozu vobec bravcove maso, je pre nich toxicke, nerobi im dobre. minule som bola u kamosky a pozerala a ona jej davala zuvat kozku z bravcovej slaniny, skoro som odpadla tak som jej hned vysvetlila, ze to absolutne nie je pre macku vhodne

stuart999

milujem mačky, len su na chov a stravu ovela naročnejšie ako psy. Ale aj tak je to moj mazel. Len pravda je, že je velmi tažjke najst niečo, čo by jej chutilo. V tomto je dost naročna.,