Aj mačky a psy majú svoje slabé stránky

Táto diskusia patrí k článku: Aj mačky a psy majú svoje slabé stránky
Aj mačky a psy majú svoje slabé stránky

BRATISLAVA 7. februára (WEBNOVINY) - Domáci miláčikovia, ku ktorým sa vraciame každý deň z práce, môžu mať tiež svoje problémy. „Ekoparazity psov a mačiek, predovšetkým kliešte a blchy, sú podľa našich skúseností najčastejšími príčinami kožných chorôb a vyvolávajú minimálne štvrtinu všetkých kožných problémov,“ uviedla dnes na tlačovej konferencii ...

Markova

mame bytoveho psa a pravda je, že teraz v lete pije vody ovela viac a hlavne nechce velmi jest, tak som rada, že mi zje aspon trochu Brit granul

swistica

Ak mozete, dajte teraz v horucavach von misky s vodou. Vtaciky, macky, jezkovia maju problem dostat sa k vode. Najmä na sidliskach

Zuzanita

čitala som niekde, že mlieko sa dava bezlakozove. Alebo nie?Je jasne, že zo začiatku musia niečo jest, než naberu dost sily na to, aby mohli jest klasicku, pre nich vhodnu stravu

Ananaska

Mariolla- len žiadne mlieko !!!! Mačky ho nevedia straviť, hnačkujú a chudnú....
Ideálne je kuracie mäso(či varené, alebo surové) , kvalitné granule, konzervy( mali by mat vysoký podiel mäsa, tie lacné maju okolo 10 percent mäsa a zvyšok su obylniny a cukor...)
Sem tam ryba, tvaroh, či jogurt :)
Ako doplnok výživy nejaká vit.pasta, či prášok, napr.Beaphar
Dôležité je aj to aby mali trávu( mačaciu) pokiaľ nemajú prístup vonku
Na celkove posilnenie a regeneraciu tela je rekonvalescentna pasta