Požadovaná funkcia je prístupná iba pre administrátorov

Samovražda

Príspevok v téme: Samovražda
Nomen omen

Nevie niekto o nejakom fóre, kde sa dá anonymne a bez sledovania diskutovať o samovražde? Ja poznám len toto fórum, písal som sem už v minulosti, no nechce sa mi tu rozpisovať. Pre tých, ktorí si myslia, že sa nudím a píšem len z dlhej chvíle, tak vedzte, že tomu tak nie je. Ďakujem za vecné odpovede.

MedAdinka

Si hlupák. A to ľuďom nenadavam. Život si si nedal nemôžeš si ho zobrať.. Človek ktorý to chce spraviť o tom nerozpráva a vidno ze s tým niesi stotozneny... Také ruhanie sa životu, nevdacnost... Ani nevieš koľkým ľuďom tým ublížis pretože si myslíš ze ty jediný máš problémy a nedokážeš sa s tým popasovať... Je to sebecké... A tvoj plán nevyjde.. Neviem co si tým potrebuješ dokazat

Nomen omen

Aby som to upresnil, tak plánujem odísť do hôr a zmrznúť tam (zomrieť na podchladenie). Xanax a alkohol vezmem len na to, aby som odpadol do bezvedomia. Mám prichystané 3 balenia 0,5 mg Xanaxu po 30 ks a sedemdecku vodky, ale myslím si, že toľko ani nebudem potrebovať.

Ovecky

Pozor aby si nedopadol ako ta zena z Modreho z neba co sa chcela zabit kombinaciou liekou a asi alkoholu. Ostala kompletne ochrnuta, hybe jedine tak vieckami. Krasna predstava? Vyser sa na to. Ja si vzdy poviem ze zabit sa mozem aj neskor. A to mavam niekedy fakt dost zle stavy...

Nomen omen

Napíšem to sem polopatisticky. Kombinácia koľko mg Xanaxu a koľko čistého alkoholu je smrteľná, ak vážim okolo 80 kg? Ak s tým nemáte skúsenosť, tak prosím nemudrujte.