Samovražda

Príspevok v téme: Samovražda
Nomen omen

Nevie niekto o nejakom fóre, kde sa dá anonymne a bez sledovania diskutovať o samovražde? Ja poznám len toto fórum, písal som sem už v minulosti, no nechce sa mi tu rozpisovať. Pre tých, ktorí si myslia, že sa nudím a píšem len z dlhej chvíle, tak vedzte, že tomu tak nie je. Ďakujem za vecné odpovede.

Omen

Pozri, chlapče, ak si svoje problémy nevyriešiš TU a TERAZ, tak najbližšie bude tvoj život oveľa ťažší. Najľahšie je vzdať sa, bez boja. Tvoj prechod na druhú stranu nebude o nič ľahší ako tvoj život vo fyzickom tele. Si myslíš, že ostatní majú na ružiach ustlané?

Uvedom si jedno, (aj tí, ktorí by nad takým dačím uvažovali) že ten, kto ti dá návod na samovraždu sa dopustí protiprávneho konania. Bude súdený, aj odsúdený. A bude mať zápis v Registri trestov!
Tak si poriadne zváž svoje ďalšie konanie a ak si myslíš, že to nedáš, tak láskavo neťahaj do toho iných ľudí.
Ozvi sa tu, ale bez nadávok: www.ipcko.sk

819

Kazdy organizmus je iny.co ak ta bude brat to vyvracat a ty to urobis a budes akurat priotraveny a prezijes?za posledne roky som bola blizko ludi,co sa bud pokusali spachat samovrazdu alebo ju aj dokonali. Obidva pripady sprevadzalo velke utrpenie a dlzka utrpenia.chces este viac trpiet?podla opisu skor nie.videla som ako niekto zapil lieky alkoholom s umyslom sa zabit,ale nevyslo to.

Staravrazda

Samovražda je trapošina :D a ešte k tomu ak potrebuješ o tom diskutovať :D potrebuješ ľútosť? Potrebuješ záchrancu? Inak by si to už dávno spravil.... :D

Zuzana209

Ahoj, z toho čo píšeš vidím, že si sa skutočne rozhodol a aj si si premyslel ako to urobíš. Vôbec ťa neodcudzujem a viem, že určite máš svoje dôvody, ktoré si tu nenapísal. Asi to nie sú dôvody, ktoré by si chcel preberať na web fóre ...čo úplne chápem. Prosím ťa ale o jednu vec:
Ešte skôr než do toho pôjdeš - daj Bohu šancu zasiahnuť a ukázať ti, že má cenu to takto neukončovať. Ak si rozhodnutý pre smrť - tak už aj tak nemáš čo stratiť - proste to skús - zavolaj k Nemu z celej sily aby ti pomohol a dokázal ti, že má zmysel zmeniť tento plán. Myslím, že ak si sa rozhodoval pre smrť tak je férové v tejto situácii zavolať aj k tomu, kto ťa sem poslal - premôž ten odpor a skús to...

Posielam ti aj jedno svedectvo:
www.youtube.com

Tomas12345

A nebolo by lepšie sem napísať svoje problémy ? Neexistujú neriesitelne problémy. A navyše ludia so samovraždou si väčšinou chcu ubližovať kvôli problémom ktoré naozaj nie sú skutocne problémy.

zobudsa

pocuj, nomenomen, keby ti bolo velmi zle, volaj
TELEFÓNNA LINKA
nonstop bezplatná telefonická
pomoc na čísle 116 111

Anyone

Paradicka no. A pevne dufam, ze nemas rodicov, deti, partnerku, kamaratov, surodencov a nikoho, komu tym mozes aj znicit zivot tak ako to spravil mne jeden clovek tento rok!!! Rezala by som vas a solila vsetkych, ktori ste taki sebci, ze vam ide len o vlastny pokoj!!! Ako keby tu nik z nas nemal problemy a nebojoval, treba nam este nakladat!!!