Som osamela

Príspevok v téme: Som osamela
OsamelaLonerka

Som osamela.Ku koncu roka si vzdy zhodnotim,ze nemam normalne vztahy s nikym.Kazdy rok sa to snazim zmenit,ale v tomto obdobi zistujem opakovane,ze marna je moja snaha.Uz nech skonci toto obdobie,aby som sa mohla naplno venovat povonnostiam.Konicky mi pomáhajú na chvilu,potom na mna sada smutok.Pred spankom je to najhorsie.Mate to niekto tak?Mozte nechat niekto aj nejaky kontakt ak sa tiez tak citite,mozno rozhovor pomoze.

Nezmarko22

Ked sa citis osamela mozeme sa stretnut a ist na kavu. Potom mozme skoncit u mna doma. Najprv ti vysukam hrdlo, potom vylizem fajfulu a rit. Vysukam vaginu a vysemenim sa do nej

AAAZ

Ahojte,aj ja mam 22 r a citim sa sama....nemam ani poriadnej kamaratky,takze ked je tu niekto podobni,potesim sa sprave...

OsamelaLonerka

s ludia,s ktorymi mam spolocne zaujmy sa mozem stretavat len sporadicky.a kedze sa to u mna toci okoloa pisania tak kludne aj cez net by som brala niekoho.vymienat si to,co napiseme,lebo taki ludia sa tazko v reali hladaju.mam za sebou vysoku skolu a z tych ludi som nasla malo,co pise nieco vlastne,no a teraz poniektori maju taky pracovny cas,ze nie je cas sa stretavat.takze u mna asi fakt to,ze mam nezvycajny zaujem ako vacsina populacie.

osamela111

Ahoj.Ja mam tiez ten problem samoty.U mna mam pocit, ze to zacalo na strednej.Akosi som sa nevedela dat do reci s ludmi, ktori su mi aj celkom sympaticky.Mala som za priatelov len ludi ktori sa ku mne sami ozvali.No lenze potrebovala som aj niekoho kto bude tahat trosku mna.Kto je pre mna akysi vzor.Koho si ja sama zvolim.Takeho cloveka vsak musite oslovit vy.A s tym ja mam problem.Mne toto brani vo vztahoch.Ty mas urcite tiez akysi dovod.Zrejme.

OsamelaLonerka

Myslim,ze si ma nepochopil:Ja som tiez casto s ludmi,ale to nerobi velmi rozdiel...kopa ludi okolo ma unavuje.a povinnosti mam tiez dost.Snaha o dosiahnutie nieco" vysnivaneho "je uz roky,vysledky minimálne.

Somkdesom

Ahoj slečna osamela....Tiež som dlhodobo sám,ale zatial nikdy som nemal pocit ze sa nudím,alebo že mám psychické problémy....veľa pracujem s ľuďmi som denno denne v kontakte,ale je problém spoznat niekoho kto by stál za to a investovať čas do spoznávania...Ak by si mala záujem kľudne napíš mn4dz4m@gmail.com
Život je krátky tak sa netrap,rozmýšľaj nad vecmi co by si chcela dokázať,zažiť a robiť lepšie ...