Mám 15 on 36

ahjaj

dobreuz
veď podľa seba súdim Teba. Každý pri posudzovaní iného človeka vychádza sám zo seba.
Čo chce 15 ročné dievča od tridsiatnika? No asi zrelý náhľad na svet. Ako sa zachovať, keď sa poháda s kamarátkou. Ako keď sa bojí povedať doma zlú známku.
Ja som mala toho času takého kamaráta, viem, ako mi bol hodnotný. Nerozvážal ma na Bmw, ale mohla som mu povedať všetko, čo ma trápi. Keď som sa trápila, ako zvládnem písomku z matiky, naučil ma ju a skončil strach z písomiek. Odvtedy uplynulo dobrých pár rokov a vždy na neho myslím s vďakou, že koľko mi pomohol a ako dobre mi padli rozhovory s ním.

iglesias

akože ten vek by som ani neriešila, ako to že je choré sa zamilovať cez net,... zobud sa! a to je fuk či maš 15 alebo si rovnako stara ako on,.. za počitačom sa človek moze hrať na čokolvek na arabskeho princa, na žobráka, na dokonaleho chlapa, hlavne ked sam seba velebí, nie je všetko OK,.. nepoznáš ho, v živote si ho nevidela, nepoznáš ako sa chová v situácich, hlavne v tých rizikových - či nie je psychicky narušený? to ti tiež asi nenapíše že sa lieči u psychiatra že ma poruchu osobnosti, že je labilný psychopat, že mláti ženy ti tiež nenapíše...

takže zobud sa, ty si sa nezalubila do neho, ale vytvorila si si predstavu, do ktorej si sa akoze zalubila,.. predstavujes si aky je dokonaly, ale to nevieš... a určite ani nebude...
pokial 36 ročný chlap balí 15 ročnú bude do určite pedofil a ty nie si jediná, skuša ktorá sa chytí,..

nebolo by na škodu keby si pozerala TV, reflex , sledovala Kristinu Kovesovu - ona sa venuje presne tymto pripadom... kedy uchyl oslovuje mlade žaby ako ty,.. prečo? prečo nehlada frajerku dospelu? lebo je vadny, niečo na nom nebude OK, preto ho dospele zeny nechcu, a mozno ani nemá 36, ale 49 a ak ti poslal svoju fotku, mozno ani neni jeho ale nejaka stiahnuta z nehu, nejakeho neznameho muza, herca..atd...
esteraz zobud sa!!!

clooo

S vysokou to bude tak ako tvrdí "dobreuz". Pre 15-ročné dievčatá sú už 20-roční pristarí ako čítavam rôzné zoznamky.

dobreuz

A čo že má len 15? Môže byť vychcaná a to riadne, neviem čo by sa jej malo páčiť na chlapovi, ktorý by mohol byť jej otcom. Proste chce si nájsť sponzora, ktorý jej bude hradiť drahé večere a vyvážať jej lenivý zadok na BMWčku, to je asi tak všetko. Za pravdu sa každý hanbí no...

ahjaj

dobreuz, bol si tu dosť, a bola škoda vrátiť sa Ti, keď tu nadávaš na 15 ročné decko. Také mladé človieča ani nerozmýšľa o peniazoch. Milá slečna, je v pohode, že si myslíš, že si sa doňho zamilovala. Tebe sa páči, že sa s ním vieš o všetkom porozprávať, našla si blízku dušu a tak si namýšľaš, že si zamilovaná, a pritom ani nevieš, čo je láska a zamilovanosť. Je v pohode, že si užívaš jeho kamarátstvo, kým ostane pri kamarátstve. Bude Ti cenným spoločníkom a veľa Ti pomôže mať takéhoto kamoša. Keď budeš mať frajera a budeš mať problém, kamoš pochopí a dá Ti radu. Ak Ťa niekto rozdráždi a ublíži Ti, dostaneš zrelú radu od zrelého a skúseného človeka a pomôže Ti to prekonať problém. Do vzťahu s ním sa však nedávaj, lebo to, čo Ti teraz imponuje, pôjde potom proti Tebe. Dobre mienené rady dobrej kamarátke a tolerancia, pokiaľ sa podľa nich nezachová, nie je to isté ako vzťah, kde tie rady poslúchnuť musíš. Dostaneš sa do obdobia, keď budeš mať dosť poslúchania aj rodičov napr. budeš túžiť byť samostatná, vo veku okolo 18-19 rokov. A vtedy Ťa bude dirigovať. Takže vzťah v poriadku nebude, ale kamarátstvo Ti môže byť osožné.

dobreuz

Že si sa uamilovala do jeho peňazí ty šťanda lenivá, vydržiavať mužom by si sa chcela a on pedofil poj***ý.
Furt tie isté témy dookola, asi sa ti jeden/jedna tá istá zábava na nás hahaha smiešne asi sa pose**m. Ani neviem prečo som sa vrátil na toro fórum... Samí skrachovanco tu...