Mám 15 on 36

ahjaj

dobreuz, ved ona ho v živote nevidela. Internetový vzťah. Takže žiadna zamilovanosť. Iba si dačo navravela. Ako zamilované môže byť 15 ročné dieťa? Môže fantazírovať.
Ja som vtedy tiež uvažovala, či nie som doňho zamilovaná. Odkiaľ som to mala vedieť, keď som ani nevedela, čo to je?
A toto dievča má odkiaľ brať, čo je to ozajstná zamilovanosť v 15. rokoch? To som si navrávala toho času dosť veľa. V poslednom ročníku základnej školy, že som zamilovaná do učiteľa nemčiny na gymnáziu, ktorého som stretla. Potom mi to akosi vyšumelo z hlavy. Potom neskôr jeden chalan z našej partie. Vždy sme sa stretávali iba v spoločnosti a smiali sme sa na tom istom, a boli sme si sympatickí. Potom som sa s ním raz rozprávala 10 minút, lebo sme sa náhodne stretli. A zistila som, že žije v tak odlišnom svete od toho môjho, že ma ten jeho ani nevie zaujímať... a to som si pár mesiacov myslela, že som doňho zamilovaná.
Takže všetko vo fiktívnej rovine zodpovedá veku toho dievčaťa. Nejaké tajné stretnutia, telesné prejavy lásky s mužom s takýmto vekovým rozdielom je však už trochu zvrátené.
Ešte dačo. Moja kamoška. Keď náš 32 ročný kamarát odišiel za kňaza, tak si namyslela, že to urobil preto, ako detinsky sme sa k nemu správali a najviac ona. A namyslela si, že je doňho zamilovaná a že iba teraz si to uvedomila, keď odišiel. A nedajbože jej tú volovinu vymiesť z hlavy. Tak mu napísala list, kde jej odpísal a poriadne vynadal za fantazírovanie. A zvláštne, jej sa príšerne uľavilo, že to nie kvôli nej odišiel. :-))

LogikaNepusti

Ale prosim vas to sa deje kazdemu. Aj ja som si v 15stich vypisovala a mala svoje tajné lásky v pc hrach :D joj to boli časy. Vekom zistí že toto nie je laska a uz jej ani nenapadne zamilovat sa cez net lebo zistí že to ke blbosť.. všetko prichadza vekom

je to

je to chore, oproti tebe je to dedko, vytvaraj si vztahy s rovesnikmi a nie s dinosaurami. len ta domotaju a budes totalny outsider a cudacka.

Omen

@ 0252, mňa by VEĽMI zaujímalo, kedy si dovŕšila 15-ku a tiež, či o tom vedia rodičia?
Na tvoju otázku odpovedám, že to NIE je v poriadku a je to ZLÉ. Veľmi zlé!!! Pre teba!

@ Achjaj, kamarát taky rád... Netlač jej tie kaleráby do hlavy aj ty!!!

dobreuz

ahjaj a ty si do neho bola zamilovana? ako pise autorka je zamilovana do nejakeho neznamenho,
TY píšeš o "kamarátovi"

foreveralone

Nechápem, ako sa niekto môže zamilovať cez internet. Len tak, z písania si. No a čo, že majú také isté názory ? Max. by som si to vážila a nie zamilovala sa.
Toho človeka musím vidieť osobne, rozprávať sa s ním osobne. Musím vidieť, akú má povahu, ako vyzerá, či je sympatický...
Nikdy nevieš, či je ten tvoj princ v poriadku.
No myslím si, že nie, keď štartuje po 15 ročných dievčatách.