Prečo ženy nechcú dlhodobé vzťahy?

Príspevok v téme: Prečo ženy nechcú dlhodobé vzťahy?
zakladatel

Bola tu dosť rozobraná téma prečo muži nechcú dlhodobé vzťahy... a teraz sa poďme na to pozrieť aj z opačnej strany. Prečo ženy tiež nechcú dlhodobé vzťahy?? Prečo majú chlapov len dočasne kým si nenájdu niekoho lepšieho? Váš prístup k mužom nie je o nič lepší než prístup mužov k ženám....

Ženy tiež nechcú dlhodobé vzťahy. Ja keď ako chlap poviem, že by som chcel dlhodobý vzťah, rodinu, deti, tak som akurát tak vysmiaty. Už som sa tohoto sna vzdal, lebo splniť si ho je takmer nemožné... chlap ktorý úprimne miluje ženu je považovaný za slabocha a čím viac žien chlap mal a čím viac si ich neváži, tým viac ho chcú... celé hodnoty preklopené naopak.

ženy tiež nechcú dlhodobé vzťahy a tiež si chcú len užívať... nie ste o nič lepšie než chlapi, možno ešte hrošie... chlapi aspoň nemajú také nezmyslené nároky a vedia sa uspokojiť aj priemernou babou, to sa o vás ženách povedať nedá...

iglesias

kecy, kecy, samé kecy... je to individuálne, ve strašne vela žien, vidieť to aj tu na fore, ktore chodia vyplakavat, sťazovať sa na frajera, ako im je v tom vztahu zle, aj osobne poznam také, ktore su vo vztahu s chlapom s ktorym nie su spokojne len koli tomu aby s niekym chodili, lebo byt single jednoducho nie je "IN"

daniela2

To, že niekto nechce, je dočasne. Ja som bola vo vzťahu, kde sme hovorili o sobáši a deťoch, vzťah stroskotal a ja sa nechcem emocionálne viazať, lebo viem, aké ťažké bolo nadobudnúť psychickú rovnováhu. Nechcem sa znovu zraniť. Randím, zabávam sa, ale keď to má byť aj vzťah, nielen kamarátsky flirt, vtedy sa pýtam sama seba, či to naozaj chcem a vycuvam. Nemôžem za to, že tak cítim, raz to prejde, neviem kedy, lebo aj ja chcem raz rodinu a zbožňujem deti. Na moju obranu toľko, že s týmito známosť nesulozim, aby mi nebolo samej zo seba zle.

Frajerko33

Presne pre to som zalozil tuto temu, lebo mam presne taku istu skusenost ako ty...
Dnes je zena skor len ojedinelou vynimkou, ak dokaze chlapa milovat cisto a nezistne, tato spolocnost ich strasne pokazila.
forum.zdravie.sk

Mrauka

Ja chcem a aj som vzdy mala dlhodobe vztahy. Muz, ktory nedokaze mat dlhodoby vztah s jednou zenou je u mna slaboch, tak neviem, ci si vzorku pre svoju uvahu hladal niekde na vypadovke, abo kde.