Prečo ženy nechcú dlhodobé vzťahy?

Príspevok v téme: Prečo ženy nechcú dlhodobé vzťahy?
zakladatel

Bola tu dosť rozobraná téma prečo muži nechcú dlhodobé vzťahy... a teraz sa poďme na to pozrieť aj z opačnej strany. Prečo ženy tiež nechcú dlhodobé vzťahy?? Prečo majú chlapov len dočasne kým si nenájdu niekoho lepšieho? Váš prístup k mužom nie je o nič lepší než prístup mužov k ženám....

Ženy tiež nechcú dlhodobé vzťahy. Ja keď ako chlap poviem, že by som chcel dlhodobý vzťah, rodinu, deti, tak som akurát tak vysmiaty. Už som sa tohoto sna vzdal, lebo splniť si ho je takmer nemožné... chlap ktorý úprimne miluje ženu je považovaný za slabocha a čím viac žien chlap mal a čím viac si ich neváži, tým viac ho chcú... celé hodnoty preklopené naopak.

ženy tiež nechcú dlhodobé vzťahy a tiež si chcú len užívať... nie ste o nič lepšie než chlapi, možno ešte hrošie... chlapi aspoň nemajú také nezmyslené nároky a vedia sa uspokojiť aj priemernou babou, to sa o vás ženách povedať nedá...

Ovecky

Ja sa vobec necudujem a hlavne na sk. Samy alkoholik samy neschopak co byva doma u rodicov. Co schopne to poutekalo a ostali gauneri a neschopni. K zenam drzi ako keby z jaskyn vyliezli uplna sedlac. Povaha hnus. Za posledne roky sa z vela slovakov stali grobiani. K tomu si pridame sk platy. No na co by sa zenska davala do vztahu? Aby sla byvat k svokrovcom dala sa nabuchat trpela ozrana a nasilnika plus v dnesnej dobe moderne je byt navzajom neverni a sukat kade tade. No na co vztahy???

slovenskazena

lebo zivot na slovensku sam stoji za prd...clovek tu pracuje za biedny plat zadlzi sa hypotekou na cely zivot a potom chci tu decko rodinu a plodit dalsich nestastnikov

dobreuz

Zienuskia tak to počujem len zriedka že žena nechce decko, konečne rozumná osoba, lebo život sa netočí okolo vymieniania plienok a starania sa o uvrešťané otravy. To len chorá spoločnosť považuje decko u ženy za samozrejmosť.

zienuskia

Práveže nie, nie každá žena chce rodinu. Ja som to po tých mojich "nevydarených" vzťahoch prehodnotila. Predtým som žila v tom, že ako sa moji rovesníci zenia, vydávajú a plodia deti, že to musím takto spraviť aj ja. Dlho mi trvalo kým som pochopila, že po deťoch netúžim. Že radšej mať svoju spriaznenú dušu, spokojný vzťah ale deti nemusia byť, takisto ma partner do toho nemôže tlačiť ale radšej by som bola ak by neboli... To som zabudla dodať v svojom príspevku, a verím že tiež sa nájde chlap čo po deťoch netúži, ale má záujem na spoločnom budovaní kvalitného vzťahu

dobreuz

Všetky ženské chcú len detiská a zato že chlap nechce a neplánuje sa starať o otravné mrňa tak je zlý, šak klasika.

zienuskia

Vieš, ono je to zas len názor jedného zraneného chlapa, ktorý poväčšine natrafil na ženy, ktoré nechcú rodinu, chcú si užívať, cestovať, sú ambiciózne atď. Nie každá žena túži po rodine. Ja som vždy natrafila na chlapa, čo keď som začala téma rodina, tak zo začiatku bol z toho "šoknuty", neskôr keď videl že je to pre mňa priorita, začal mi klamat a trepať o tom ako raz budem jeho ženou a chce mať so mnou deti - "o*eby". Videl že náš vzťah sa rúca, lebo som tým jeho rečiam už kdesi v podvedomí, intuitívne neverila ale vyhovoval mu život so mnou keďže nič neplatil, mal vždy navarene, oprane a upratané. Pravidelný sex, večne obskakovanie. Z domu som bola naučená, že takto to ma vo vzťahu fungovať, že chlapovi nesmie nič chýbať, a keď budem mať doma nejaký neporiadok alebo nebude navarene, chlap má nebude chcieť. Nechápala som, ako fungujú vzťahy, toto sa mi zopakovalo asi pri troch partneroch. S posledným som sa rozišla s ťažkým srdcom, asi preto že bol ku mne najväčší hajzel a asi to vážne platí že ženy uprednostňujú tých grázlov. Po niekoľkých rokoch čo som sama, si viac všímam muzov jemných, citlivých, takých čo by som si ich predtým nevšimla. Neviem ako to je asi je to vážne tým vnútorným nastavením, muži typu "mačo" ma totálne odpudzujú. Sama som taktiež zmenila výzor, a nepotrebujem mať na sebe kilá mejkapu, nefarbim si vlasy, obliekam sa čo najjednoduchšie a konečne sa celkovo cítim vyrovnanejšia. Ľudia mi vravia že vyzerám veľmi spokojne. Možno je to preto, že nachádzam samu seba, to by sa mi nepodarilo, keby som naďalej fungovala v takých tých vzťahoch- nevztahoch. Samota ma neskutočne obohatila. Niekedy sa jednoducho len treba zastaviť, neriešiť stále len tie vzťahy, pobyť určitú dobu sám a vtedy pochopíš veľa. Ja viem že človek rovnako nastavený ako ja tam niekde je, a raz sa stretneme. Chce to len trpezlivosť. Netlacit na vzťahy a ľudí, nechaj všetkému voľný priebeh a tá pravá sa skôr či neskôr objaví. Želám ti veľa šťastia

Tomas12345

Helen94 :

Je to neregistrovaná lekáren ktorá predáva lieky na predpi bez predpisu. Je to falosna medicína a potencionalne i velmi nebezpecna.

S_J

Uprimne si povedzme - kolko je tych chlapov, ktori uprimne miluju zenu? Mne vychadza cislo velmi blizke cislu NULA. (Hovorim o tom, ako vidim ine vztahy.)
Podobne to moze byt aj v opacnom garde - kolko je tych zien, ktore uprimne miluju muza?

ahjaj

Igle, tie baby co sem chodia vypla káva, že sú nešťastne vo vzťahu a predsa v ňom ostávajú, to je preto, že dotyčného frajera ľúbia. A ťažko vystúpiť zo vzťahu, keď niekoho miluješ.