Nerozumiem tomu

Príspevok v téme: Nerozumiem tomu
Kaido

Mal som kopu zdravotnych problemov, uz som tu pisal viac krat, no moc som sa aj tak nedozvedel, pretoze tieto tazkosti su mi zahadou aj pre mna a svk ''lekarov''.

Ide o to pred dvomi mesiacmi som prestal fajcit marihuanu, pretoze som si myslel aj mi vela ludi povedalo ze to mam z toho. Mam dost silne depresie, no okrem toho aj derealizaciu, tlak na hrudi, zaludku, zle travenie, kozne problemy, celodennu unavu... Skoro nic z tohoto sa nezlepsilo po tej pauze, stale som v srackach. Len nechapem jednej veci, asi pred troma tyzdnami som zacal fajcit cigarety, derealizacia zrazu ustupila uz nebola tak silna ako predtym, takisto erekcia sa zlepsila a nadrzanost, pritom cigarety su vraj zabijak erekcie. No teraz som si povedal ze prestanem fajcit, ze to s tym nemoze suvisiet a je to tu zas, stvrty den nefajcim, derealizacia sa mi znovu zviraznila, tak isto problemy s erekciou. Ako je toto mozne? Preco mi takto cigarety pomahaju? Vobec tomu nechapem co sa to so mnou deje. Najradsej by som to cele vzdal, nic nedava zmysel co sa tyka mojho zdravia.

Vedeli by ste mi povedat dovod preco sa mi urcite veci zlepsili ked fajcim cigarety, aj ked by sa to malo skor zhorsit? Nechapem tomu.