Bolesť brucha pri sexe

matinQaaa

Ahojte, tiež mám takú malú otázku. Ak mám s partnerom sex, keď lezim, tak je všetko v poriadku, ale ako náhle si naňho sadnem, tak má brutálne boli pod bruškom, netrvá to dlho, hneď to prejde, ale kvôli tomu radšej prestanem, boli má to. Neviem co to znamená. A sex sme už neraz mali, ale tu takú normálnu polohu keď sedím na ňom som si ešte neužili, lebo sme ju ani poriadne nezačali. Snáď mi vie niekto poradiť, co to znamená, pripadne mi dať radu. Vopred ďakujem

Herberto

Moja partnerka mala prvý krát sex a odvtedy ju bolí bruško už je to tretí deň aj stou nocou. Poradťe čo stým. Ďakujem

Majka333372

Môže to byť aj tým že máš pohlavný styk a za pár dni budeš mať silnú menštruáciu mne sa to bežne stáva .. :)

r4za

AHOJTE ja mam 20 rokov a mam podobne priznaky,.vkuse ked mam s partnerom pohlavny styk,tak ked pusti do mna po chvylke ma zacne boliet podbrusko..alebo cele brucho a neda sa mi ani riadne pohybovat,,,co to moze byt ..

r4za

AHOJTE ja mam 20 rokov a mam podobne priznaky,.vkuse ked mam s partnerom pohlavny styk,tak ked pusti do mna po chvylke ma zacne boliet podbrusko..alebo cele brucho a neda sa mi ani riadne pohybovat,,,co to moze byt ..

r4za

AHOJTE ja mam 20 rokov a mam podobne priznaky,.vkuse ked mam s partnerom pohlavny styk,tak ked pusti do mna po chvylke ma zacne boliet podbrusko..alebo cele brucho a neda sa mi ani riadne pohybovat,,,co to moze byt ..

r4za

AHOJTE ja mam 20 rokov a mam podobne priznaky,.vkuse ked mam s partnerom pohlavny styk,tak ked pusti do mna po chvylke ma zacne boliet podbrusko..alebo cele brucho a neda sa mi ani riadne pohybovat,,,co to moze byt ..

r4za

AHOJTE ja mam 20 rokov a mam podobne priznaky,.vkuse ked mam s partnerom pohlavny styk,tak ked pusti do mna po chvylke ma zacne boliet podbrusko..alebo cele brucho a neda sa mi ani riadne pohybovat,,,

pem

Dobrí aj ja mám taki problém pri vstiku s manželom mám bolesti v oblasti búcha Ale len ket som zohnuta ke t je na mne tak nie ale krvácať nekvacam neviete niekto co na to pomama

Berdy

Dobry deň chcem sa spýtať asi pred 3 dnami som partnerku prvykrát vyprstoval a od vtedy ju boli b podbrušku prosim poradte mi že od čoho to može bxť ďakujem