Bolesť brucha pri sexe

majka147

Ja mám taký istý problem .. len ja to mávam dost často aj v iných miestach napr.(nád provou panvou,tieš podbrusku ,ale aj na bokou podbruška ..A mávam to stále pri každom pohlavnom styku a skoro kazdu polohu ...A už ma to dost štve :/

in blossom

ludia, vy nepoznate anatomiu? jasne ze to boli, ta "gulicka" je krcok maternice. a ked do neho naraza, tak to proste boli, to je fyziologicky fakt. a zavisi, v akej faze cyklu zena je, ked ma ovulaciu, tak je krcok vysoko, takze moze sa vtedy ist hlbsie a nic neboli, ked ma pred menstruaciou, tak krcok poklesne a vtedy aj pri polohach, ktore pri ovulacii boli prijemne, dotiahne na krcok a boli z toho cele brucho. nie je na tom nic divne ani znepokojujuce. ak krvacate po styku, tak ano, to uz treba ist k lekarovi, moze to byt ranka/cysta/zapal...

huba12345

Mám taký istý problém lenže niekedy je to až neznesiteľná bolesť tak si musím dať tabletku... Aspoň keby sa doktor nejako pokúšal urobiť niečo s tým aby to prestalo bolieť ale žiadny záujem. Dnešné zdravotníctvo :/

risofk

Dobry den chcel by som sa spytat nie som zena ale v poslednom case ked mam sex s priatelkou a som na nej mavam taku kdcovitu bolest v bruchu viec k crevam ako k pecienke a zlcniku vedeli by ste mi pomoct ked som bol maly som mal aj rastep brucha a neviem ci mam ist koli tomu chirurgovi abo urologovi dakujem za radu vopred

zuzkass

Ja mávam tiež taký istý problém, niekedy ma to bolí po sexe, niekedy pri sexe. Poviem vždy priateľovi nech menej do mňa priráža alebo nech zmeníme polohu. Tiež sa bojím,že čo to môže byť. Už som rozmýšľala aj nad cystou, zápalom.

ivka007

akurat tuto temu som hladala, tiez tym trpim a naozaj to velmi zalezi od polohy mna to najviac boli ked lezim a priatel mi sedi medzi nohami a ja ich mam skrcene, cim viac pokrcim nohy tym viac ma to boli alebo tiez ked sa dostane moc hlboko...

ssue

ninnika,
co je to za gulicku?? vchod do maternice si neviem predstavt s nejakou gulickou..ma tvoja odpoved prekvapila tak ak si najdes cas opis o co presne ide...diky

orešanka

Občas mávam rovnaký problém ale dlhším pozorovaním s mi zdá, že u mňa je to kombinácia roznych faktorov. Rozhodne súhlasím s tým, že ak nie som dostatočne vlhká stáva sa mi to častejšie, ale je to ovplyvnené aj polohou. Jednoducho manžel musí menej dorážať alebo zmeníme polohu.

tanya

toto sa stava i mne... a vsimla som si, ze to fakt zalezi od polohy... moj gynekolog mi totizto povedal, ze s tym sa neda nic robit... takze co, treba hladat tie prijemnejsie polohy, a myslim, ze tym vyprazdnenim to nie je... pretoze som to pocitovala, i ked som bola vyprazdnena a dost vlhka... a zapalom to tiez nemusi byt... ale som rada, ze v tom nie som sama... tiez som mala strach, ze nieco nie je v poriadku...

mamina20

A este som zabudla ze vela to ovplivni aj poloha,v niektorej polohe to zena nemusi vobec citit a v niektorej pocituje strasnu bolest.Ale to tu bolo tiez spominane.Napiste v akej polohe to najcastejsie pocitujete??