ATB DOXYHEXAL 200

Príspevok v téme: ATB DOXYHEXAL 200
peter1232

dobry den

1. chcem sa opytat ak niekto bude vediet ci mozem pri brani ATB doxyhexal mat fyzicku zataz to je napr. posilnovna

2. mozem uzivat tieto tablety rano s ovsenymi vlockami?

3. mozem uzivat vyzivote doplnky napr. creatine, protein, vitaminy, mineraly, klbova vyziva... samozrejme neuzival by som to s doxyhexalom ale s odstupom cca 3 hodin alebo ked je treba tak aj viac

cital som si v letaku co je dobre a co nie len nikde som tam nenasiel ci mozem pri tom cvicit a brat s odstupom tieto vyzivove doplnky

dakujem za odpoved

peter1232

tu nejde vobec o cvicenie alebo o nejake doplnky :D len som sa pytal co si mam dat na ranajky za jedlo aby tam neboli tieto veci co som pisal kedze tieto ATB co mam sa nemusia dobre vstrebat :D je mi jedno co zjem rano kludne aj pol kila slaniny len nechcem aby to obsahovalo to co som pisal v predoslom prispevku

peter1232

zdravim mam poslednu otazku... chcel som brat ATB rano s jedlom co aj budem ale chcel som to s ovsenymi vlockami a cistou vodou ale na pribalovom letaku pise ze to netreba jest s potravinami co obsahuju vapnik, zelezo, hlinik, horcik ze mozu ovplyvnit vstrebavanie doxyciklinu... treba aspon 2-3 hodinovy odstup od tychto jedal co obsahuju tieto latky

pozeram ze ovsene vlocky obsahuju v 100gramoch:

thiamin 0,60mg
fosfor 430mg
horcik a magnezium 130mg
zelezo 5,8mg
zinok 4,3mg

neviem ci to je moc alebo nie a ci to mozem uzivat s vlockami alebo nie? ak nie tak s cim na ranajky si to mam davat? nejake rady? dik

Tomas12345

peter1232 :

Po dobratí antibiotík ešte nejaky ten čas oddychuj a aj potom ked začneš cvičiť tak navyšuj záťaž postupne.

Defcon

Peter, cvicit by si mal zacat az budes zdravy a budes sa citit zdravy. Dovtedy nechaj organizmus bojovat s chorobou.
Zacat cvicit sa neriadi dobratim liekov, ale stavom organizmu.

peter1232

chlapi diky za odpovede... doplnky uplne vynecham nebudem to brat ked nebudem cvicit a od cvicenia si oddychnem pokial nedoberem ATB... inac este taka otazka ked doberem ATB mozem hned zacat cvicit alebo este oddychnut nejake dni po dobrati? dik

Meridian

Doplnky výživy môžeš brať zo všetkým aj naraz.
Kreatín stačí udežiavacia dávka 2,5g dene.
Choroba môže poslúžiť aj ako donucovací prostriedok ako ťa prinútiť aby si odpočíval!
Cvičiť pri antibiotikách je hovadina organizmus má čo robiť s chorobou nie to ešte regenerovať.
Cvičiť sa dâ pri malej nádche dokonca to pomáha......proti nádch.
Nemysli si viem ako sa cítiš cvičím 29.rokov a viem presne ako sa okukávaš koľko si spadol....
Nerob ani udržiavacie cvičenie je to hovadina zbytočne sa vyčerpávaš nechaj si elán a nadšenie keď vyzdravieš.Upozornenie!Keď si chorý a chodíš cvičiť srdce dostáva veľmi zabrať môže to mať pre teba trvalé následky!!!

Tomas12345

peter1232 :

Tak ono doxyhexal je silné antibiotikum a telo takéto antibiotikum celkovo preto oslabuje, takže nejaka fyzická námaha moc vhodná nie je. Vsak pockaj do dobratí antibiotík a potom začšni postupne sportovat.

Doxyhexal sa tusim nemôže zapíjat s mliekom, nemali by sa konzumovat mliecne výrobky niekolko hodín pred užitím. Nevidím dôvod prečo by si nemohol jesť samotné vločky bez mlieka.