Poradte mi, inac sa zblaznim z toho!

Príspevok v téme: Poradte mi, inac sa zblaznim z toho!
Mimo28

Pred dvoma tyzdnami sa so mnou rozisla frajerka mojou vinou. Urobil som sprostost, ozral sa a videla ma ako sa v podnapitom stave oblizujem s inou babou. Ja viem som svina, hajzel, kok't, ch'j a neviem co este..
Pohadali sme sa, a dala mi kosom. A strasne mi chyba, chybaju mi jej dotyky, vasnive bozky, objatia,jej vona, krasny oral ktory mi rada robila, jej hlas, jej smiech,jej pohlad, jej vsetko. Chyba mi celaaaa!
Toto si pustam najviac okrem ineho a revem
youtu.be

Nejem poriadne, revem ako decko ked som doma sam, uz som sa dvakrat spil, nemam chut na nic. Ani praca ma nebavi.
Nechcem jej vsak volat a pisat, pred nou hrajem frajera ze to so mnou nic nerobi, ze som v pohode, ze som silny a cakam az sa doplazi sama, ze ona mi zavola ci napise ako prva. Ale vnutorne to tak necitim, je mi smutno, pretvarujem sa ze je vsetko okej ale nieje!
Co mam robit?!

poladovica

Veru ze si ch#j aj kok#t a riadny!
Lizes sa s inou a pijes tak ze nevies co robis a teraz navyse hrajes frajera drsneho a cakas ze sa ozve?
Ozaj vy muzi si neviete vazit niektore to ake zlate partnerky mate aj ked je ich malo ale poznam takych co ich opantali prsia, zadky na nejakych kurvi#kach a zanechali to dobre co mali a az neskor zistia ze o co prisli..
Sam diabol v tych sexi zenach vas zvadza. On vie co na.muzoch zabera, velke cecky, zadky a prazdny rozum.

filipa

Čakáš, že sa za tebou doplazí? Nuž čakaj ďalej :-DDD
a prezraď mi logiku tohoto tvojho myšlienkového pochodu.

oxalis

no mojko pokial ju chces naspat, slub jej, ze uz sa nikdy nespijes, ze to pravdepodobne nezvladas a spravas sa jak deb*il. no a pokial ti uveri a bude sa chciet k tebe vratit, nikdy ten slub neporus inak o nu navzdy prides. Budes abstinent a uz nebudes robit ziadne sprostosti preco by sa s tebou mohla rozist pokial nie si deb*il aj za triezva :).

tuktuk

No a to uz preco by sa ONA mala doplazit za tebou, ked si sa oblizoval s inou???
My vysvetli, co to vy chlapi mate za deb.... zmyslanie, uvazovanie?
No cakaj moj, dalej rumadzgaj, hraj frajera. Davas jej vsetky dovody na to, aby si nasla lepsieho a aky dovod jej davas na to, aby sa za tebou doplazila? Ziadny. Si nevazite, co mate, ale stale musite nejake cupky obhanat a potom doma revete a honite si sami.