Poradte mi, inac sa zblaznim z toho!

Príspevok v téme: Poradte mi, inac sa zblaznim z toho!
Mimo28

Pred dvoma tyzdnami sa so mnou rozisla frajerka mojou vinou. Urobil som sprostost, ozral sa a videla ma ako sa v podnapitom stave oblizujem s inou babou. Ja viem som svina, hajzel, kok't, ch'j a neviem co este..
Pohadali sme sa, a dala mi kosom. A strasne mi chyba, chybaju mi jej dotyky, vasnive bozky, objatia,jej vona, krasny oral ktory mi rada robila, jej hlas, jej smiech,jej pohlad, jej vsetko. Chyba mi celaaaa!
Toto si pustam najviac okrem ineho a revem
youtu.be

Nejem poriadne, revem ako decko ked som doma sam, uz som sa dvakrat spil, nemam chut na nic. Ani praca ma nebavi.
Nechcem jej vsak volat a pisat, pred nou hrajem frajera ze to so mnou nic nerobi, ze som v pohode, ze som silny a cakam az sa doplazi sama, ze ona mi zavola ci napise ako prva. Ale vnutorne to tak necitim, je mi smutno, pretvarujem sa ze je vsetko okej ale nieje!
Co mam robit?!

orol1

ked sa pretvarujes, tak ti treba. urobil si chybu, ospravedln sa a ozvi sa. preco ju chces ponizit tym, aby sa ozvala ona prva. si nechutny!! mam este dalsi nadavky v zalohe, len by ma vymazali.

fake theme

bud sa ozral alebo zblaznil

navrhujem, aby temy, kde autor neodpovie maximalne 3 po sebe nasledujucich uzivatelov boli uzavrete az do doby, pokym sa tak nestane a duplicitna tema od toho isteho uzivatela okamzite zmazana

Katty32

A čo si čakal? Že ti všetko odpustí? Vyhovárať sa na alkohol, to nie je žiadne ospravedlnenie. Ak ti odpustí, tak je hlúpa, lebo ak si to spravil raz, tak to spravíš zase keď sa opiješ. Ale ako sa hovorí, láska je slepá a ak dostaneš druhú šancu, tak to už nepokaz, ak ju tak veľmi miluješ ako hovoríš.

mom

Poradim ti, ty velke decko. Asi este nemas ani 18 rokov, takze sa na to vyser a poplac si ak sa ti ulavi a vydrz nejaky cas sam. Ak je to inak, kup jej mega drahy sperk - prsten a chod ju osobne odprosit, lebo mas na hlave maslo. Ak to spravit nechces, tak ju vlastne nemilujes, len sa lutujes ze si chudacik bol kvôli vlastnej sprostosti opusteny. Ta baba ma recht, kazda sudna zena by to spravila. Tesi ma ze mudre zeny ako ona este nevymreli. A slaboši ako ty, tych je fura. Ona ma na viac, ako teba - slabocha.

Tomas12345

No môžeš sa pokúsiť ju poprosiť o odpustenie, ale nejak moc nepočítaj s tým že ty odpustí.

Kazdopádne tu je aspon dobre vidno to čo sa stane s clovekom ktorý celé svoje stastie orientuje do partnerskeho vztahu. Hned ako nastane s dotycnou rozchod sa človek totálne psychicky zrúti. Orientovat svoje stastie do partnerskych vztahov nie je riešením, preto je najidealnejsie umiestniť svoje stastie do veci ktoré su stále a tými su koníčky (jedlo, TV, PC, hudba, cestovanie, relax, šport, čítanie kníh, pomáhanie ostatným atd) a viera v posmrtný život a v Boha.

daniela2

normálne jej zavolaj, a povedz prepáč. Ty sa cítiš otrasne, a čo myslíš, ako sa cíti ona, keď ani toľko svedomia nemáš, aby si jej povedal prepáč, a že sa za seba hanbíš.
Prečo komunikuješ s nami, čo máš s ňou. Poslala by som sms: Prepáč, hanbím sa za seba a cítim sa otrasne z toho čo sa stalo. Ľúbim Ťa.
Ty budeš mať ľahšie svedomie, a jej odľahne, že aj keď si ****, nie si totálne skazený.