Poradte mi, inac sa zblaznim z toho!

Príspevok v téme: Poradte mi, inac sa zblaznim z toho!
Mimo28

Pred dvoma tyzdnami sa so mnou rozisla frajerka mojou vinou. Urobil som sprostost, ozral sa a videla ma ako sa v podnapitom stave oblizujem s inou babou. Ja viem som svina, hajzel, kok't, ch'j a neviem co este..
Pohadali sme sa, a dala mi kosom. A strasne mi chyba, chybaju mi jej dotyky, vasnive bozky, objatia,jej vona, krasny oral ktory mi rada robila, jej hlas, jej smiech,jej pohlad, jej vsetko. Chyba mi celaaaa!
Toto si pustam najviac okrem ineho a revem
youtu.be

Nejem poriadne, revem ako decko ked som doma sam, uz som sa dvakrat spil, nemam chut na nic. Ani praca ma nebavi.
Nechcem jej vsak volat a pisat, pred nou hrajem frajera ze to so mnou nic nerobi, ze som v pohode, ze som silny a cakam az sa doplazi sama, ze ona mi zavola ci napise ako prva. Ale vnutorne to tak necitim, je mi smutno, pretvarujem sa ze je vsetko okej ale nieje!
Co mam robit?!

Julinka80498

To je dobra bobost co vravis.... Takeho chalana "hrdinu" by som teda naozaj nechcela... Ano mas pravdu .. si vôl ked si jej to spravil... Ale ludia robia chyby? Ale vies co je krasne na tom? Ze ich lutuju a ospravedlnia sa!! OSPRAVEDLNIT SA neznamena hrat hrdinu.. to si asi zle pochopil!
To ty si sa mal doplazit... A ospravedlnit... Ak by ti na nej naozaj zalezalo tak by si na toto prisiel aj sam.. kytica kvetov a ospravedlnenia.. a aj tak nie je este stale povinna ti odpustit ale mozes aspon dufat! Cakat mozes tak vies na co! Na to ze si najde lepsieho.. muza s ktorym si vie predstavit si rodinu pretoze aj ked robi chyby, vie sa ospravedlnit! To je znak praveho muza.. nie taketo hrdinstvo!
Uz davno si jej mal to co ai tu pisal nam napisat na papier a darovat s kyticou.. alebo lepsie povedat priamo do oci...

dobreuz

Síce s Tomášom vo veľa veciach nesúhlasím, ale v tomto má 100%nú pravdu, treba sa vykašľať na partnerské vzťahy a radšej sa venovať sebe a svojim koníčkom, vzťahy len pribrzdujú osobnostný progres a k ničomu nevedú, sloboda je naj proste.

Tomas12345

Mimo28 :

A ty nemáš žiadne koníčky ktorým by si sa venoval ? Vykasli sa na partnerske vztahy a najdi si stastie v niecom inom.

Timo34

Ale no tak ludia! Podla toho co popisal v uvode mi ta zienka chyba cela a nie len oral od nej. Ak viete co je to lubit tak viete o com hovorim. Ale zase ak by ju lubil tak nerobi taku sprostost aku urobil ze sa lize s inou.
Houk

skuskalasky

Možno že toto mu chyba bez nej najviac vzhľadom nato že nie každa žena robi rada oral a odmieta ho..
A natrafiť na takú babu čo ho rada cmúľa je šťastie :D

daniela2

Keď sa s piješ do nemoty, vyrieši tým všetky problémy. Ani na sviatky nebudeš sám. Máš tam fľašu. Nemáš rodičov, súrodencov? Inak ta baba urobila rozumnú vec. Zranís ju a ešte ty hráš frajera? Aspoň si sa dozvedel, že takto svet nefunguje. Ani alkohol a vzťah s dievčaťom ci rodinou spolu nefungujú. Možno ti odpustí neveru, ale nie alkoholizmus.

Mimo28

Ahojte, neviem co hodlam robit
Citim sa mizerne najma teraz pred sviatkami. Nemam chut ani sviatkovat ani nic. Budem sam a nemoznost mat pri sebe toho koho milujete, nemoct sa ho dotykat, nemoct bozkavat lebo ste sam...
Zase som sa spil vcera a dnes mi je nanic.
Nedviha telefon, asi ma zablokovala lebo ma hned vypina..ja neviem.. Nereaguje na spravy...