Instagram marketing pre malu firmu s prirodnymi olejmi

Príspevok v téme: Instagram marketing pre malu firmu s prirodnymi olejmi
Jullly1990

Ahojte,

temu som pridala do "ine", tak snad to bude ok. Dotaz bude trosku aj ohladom pocitacov, ale fora na toto nepoznam a nemam na nich registracie.
Prevadzkujeme malu firmu, ktora sa zaobera predajom prirodnych olejov /napisem nazov do sukromnej spravy ak tak/, co sa tyka marketingu, najviac nam zaberal Instagram. Uz za 15-20 eur propagacie, sme vedeli urobit 20-25 objednavok, co je naozaj skvele, preto chceme reklamu robit prave tu.

Dostala som vsak odporucenie na teraz oblubene automatizovane systemy ako su www.instamag.sk, www.instakral.sk, www.instabost.sk, www.instagain.cz a pod. Oni vraj vedia naozaj na Instagrame oslovit tisicky ludi (priamo na slovensku a v cr popripade), no ja vobec neviem aky je v nich rozdiel a nemozem si dovolit teraz to testovat.

Najde sa aj tu niekto, kto moze poradit?

Dakujem krasne :)

Eshoperista2

Tak za nas zatial ok, trva to 10ty den, teda tretinu, denne priemerne pribuda nejakych 45 ludi, asi 5% tvoria zahranicne ucty, 95% realne o ktore mame zaujem (slovaci), oni na zaciatku pisali, ze max 10% uctov moze byt odveci kvoli tomu, ze na instagrame sa neda cielit tak detailne ako napr. na google. Teda zatial to hodnotim velmi pozitvine, takymto temtpom by sme mohli v pohode mat 15-20000 fans rocne. Kazdopadne este od pondelka mi napajaju directove spravy so zlavovymi kodmi a ako pre kazdeho, aj pre mna je dolezity realny predaj, takze tam sa ukaze co a ako.

Eshoperista2

Nas tiez kontaktovali, mame zacat v novom roku, mesiac na skusku, maju tu promo akciu, tak sa uvidi co to, potom napisem vysledok presny

SergeiB

My tuto sluzbu vyuzivame, nebudem pisat od ktoreho spomenuteho to je, aby som nemal reklamy post.. kazdopadne, reagujem na ten dotaz podomnou, ze IG zacne pomaly taketo systemi rusit. On ich uz aj rusi, ALE rusi predovsetkym zahranicne lacne riesenia. Nam tvori IG asi 40% obratu, preto sme si pri podpisovani zmluvy (kedze sa nam aj o ig staraju museli sme robit zmluvu), trvali aj na pripisani tohoto rizika. Firma nas dostatocne upokojila, ze v ramci ich zabezpecenia - softvweroveho, ktoreho len naklady na jedno konto su xy nasobkom cien za zahranicne automatizovane systemy su nasobne vacsie.. teda pytal by som sa na toto, pytal si zaruky a pod. Uz len podla reakcie zistite, ci su to profesionali a neboja sa ponuknut vam sluzby aj po tejto otazke alebo nie. My sme to videli jasne, komunikovali sme s viacerymi.

Itadvert

Bacha IG to uz registruje tieto automatizovane systemy a ide ich postupne likvidovat (neviem co sa bude diat s profilmi, ktore takto ziskali fans)
Nam sa najlepsie osvedcilo oslovit ludi, ktory maju kopu sledovatelov (nad 20.000), tym sme dali odskusat nase produkty, aby vedeli, ze to nie je shit, ale kvalita, oni o tom napisali a objednavky nam za mesiac vyskocili o 1000%, museli sme prijat novych ludi, aby sme to stacili vyrabat, balit a posielat a ozvali sa nam aj velke obchodne retazce, ze to chcu od nas brat, mame rokovania, ale tie podmienky su strasne zo vsetkeho chcu % (za skorsiu uhradu faktury, za dosiahnutie urciteho obratu, na motivacie predavaciek, na reklamne kampane, za dobre umiestnenie produktov v predajniach...), ale aj ked vela nezarobime z kusa, ale zas vela predame - ked som to preratal, stale sa to oplati.

Imankoko

Pridal som odkaz na ich blog, ale skonvertovalo mi to zdravie.. pozrite forum, myslim clanok o direct kampaniach, teraz je posledny. Dikk

Instamag

Ja mam skusenosti s Instamagom, maju na webe uvedene, ze mozes ziskat 800-4000 fanusikov mesacne, to mi pride prehnane, my mame dokopy od nich za dva mesiace cca 3700, teda nejakych 1850 za mesiac, co je super, spustili nam aj directovu kampan, su tam predaje, teda propagacia si na seba zarobi nasobne, ale 4000 ci niekto dosahuje, boh vie, no za nas spokojnost:)

Lukino999

Tothovci su teda nejaka internetova mafia, ktora "chrani" ten instabost, nieco ako moderna sbs-ka v online namiesto klasickej nie :D :D

KinclSaymon11

Akoze ja nevyuzivam ani jednu, len som trosku prebehol net a rodina Tothovcov mi pride, ze trpi schyzofreniou :D Na jedno fore jeden Toth pice, ze zaraba vdaka Instaboostu 700 eur, na druhom Tothova, ze sa jej zmenil zivot po napojeni na Instaboost a na tretom robi dalsi Toth screeny nejakych profilov a zas hajpne len Instaboost :D Akoze nieco tu citim, ale ferovost v podnikani a nezavadzanie to nebude :D Ale este raz spomeniem, aby niekto nenapadol aj mna, nevyuzivam ani jednu sluzbu, ani sa nechystam.