výpoveď alebo ako sa vyliečiť

Príspevok v téme: výpoveď alebo ako sa vyliečiť
cistickavzduchu

Ahojte, už dlhšie som chorá, mám asi 4 týždne virózu a veľmi kašlem, bola som u lekárky a dala mi kratšiu PN ale nemohla som ju vyležať, lebo som pomedzi to dozvedela že si musím urgentne nájsť nové bývanie...chodila som teda hore-dole a zase ochorela...už som v lekárni vybrala veľa liekov na virozy, denne pijem čaje vtiamíny...cesnak cibuľu...ale neviem sa vyliečiť...v práci ma stále dusí a smrkám a vyzerám už dosť divne..kolegyne nemám najmilšie a práca ma dosť ubíja...ked prídem na byt nikam nechodím aby som sa liečila ale na druhej strane ma to psychicky ubíja...cítim sa vnútorne strašne zle a sama...a tak po večeroch plačem...takže síce sa liečim že "nikam nejdem" ale vnútorne mi je "blbo" Chcela by som oddýchnuť aspon na pár dní ale v práci máme zakázané zobrať si akékoľvek voľno hoci aj na 1 deň....
Známi mi hovoria že sa mám vzchodpiť že to nejako dám..ale ja sa cítim "chorobne" vyčerpaná..v práci robím chyby nedokážem udržať pozornoť...a preto som si užila veľa výsmechu od jednej nerpíjemnej kolegyne..zhadzuje ma aj pred ostatnými..mám našetrených pár tisíc eur..čiže prežila by som určite aj dva mesiace bez práce..ale poctivo som to odklala aby som si začala šetriť na vlastné bývanie..garsonku na hypotéku a je mi ľúto to teraz len tak minúť.podporu nedostanem lebo ešte nemám vyrobené 2 roky...neviem ako z tejto "žbrndy" von

Tomas12345

No a takto to dopadne ked clovek chorobu nevyleží ale s nou chodí i do práce. Potom sa tá choroba s ním tiahne ešte dlhé obdobie. Sám som to mal takto podobne.

No kazdopadne postupne vynechaj mucne jedla ( ostatné jedz normálne), zacni užívat kvalitne probiotika, kazdy druhy den deci mrkvovej stavy, a protizapalove potraviny typu kurkuma, skorica a mala by si sa vyzdraviet.

Dolezite je teraz oddychovat, takže žiadna práca. Radsej nech ty dajú padáka ako kebyze sa tá choroba má s tebou tiahnut takto i dlhé mesiace. Potrebujes minimálne par tyzdnov byť doma. Prečo sa zatial nenastahujes na urcity cas k rodicom ? Najom platit nebudes musiet a celkovo ani vela neminies.

denisaf

Ahoj na našetrené peniaze nesiahaj je ich škoda. Tej krave čo máš v robote ide o to vyštvať ťa nesmieš sa dať sama som to mala tak isto bola som sama na veľkú špinu vo firme ktorá mi robila peklo. A nakoniec si na mňa zvykla lebo videla že vyštvať ma nemá šancu že sa nedám. Tiež mám hypotéku a povedala som si že nikomu nedovolím aby mi stál v ceste za splnením si vlastného bývania nech sa postaví aj na hlavu .Na také kravy platí byť neoblomnejšia ako oni . A hlavne nevybuchnúť a nepoštvať si ostatných proti sebe. Lebo presne o to jej ide. A keby sa to tam ozaj nedalo vydržať tak sa poobzeraj po novom pracovnom mieste ale po takom aby bolo lepšie finančne platené a lepšie pre teba. Veľa šťastia slovenky sú strašné ..... na seba v robotách. Jedine to mi je ľúto. Máme menšie platy ako ženy viac starostí na pleciach a chováme sa ako kravy na pracoviskách voči sebe.

Ifon

Radšej si daj Benedik liečiť tú tvoju homopedofilpsychopatickú brafčovú hlavu nech ťa nemusí živiť tvoja chudák stará mater.Ty blbeček starý úchylný.

mjkl

tvoje telo a psychika sa bráni , dáva ti signál a návod čo máš robiť.. máš vypnúť, vykašľať sa na prácu a oddychovať!!
ja som to pred troma rokmi riešila tak, že mi nechcela obvodná predĺžiť pn aj napriek tomu, že mi nebolo dobre...zašla som ku psychiatrovi, sadla u neho a narovinu povedala čo a ako..(potrebuješ byť proste doma a regenerovať) robotu vôbec nerieš, odtiaľ odídeš, predtým si vyber mesiac, dva pn, vychádzky tam máš 2 hod, existuje proste diagnoza-depresia zo stresu, prepracovanost... lieky samozrejme psychiatrické neužívaj, ak ti ich napíše doma ich jednoducho odlož bokom, účel bol iný a nerieš viac nič..riaď sa sebou svojím vlastným rozumom, nie že ti niekto povie že nesmieš vymeskať deň.. zatiaľ si hľadaj prácu a over si vždy aj kolektív, s kým budeš pracovať atď, nemusíš robiť nič čo tebe nevyhovuje!