Ako používať zákon príťažlivosti

Príspevok v téme: Ako používať zákon príťažlivosti
Didaa

Ahojte..zaujima ma jedna vec a bola by som rada ak by niekto poradil... počuli ste už o zákone príťažlivosti?(vesmirny zákon)... Veľmi presne to opisuje kniha a film the Secret...len problem je ten že stále to neviem využívať v praxi teda v živote...ako si pritiahnuť kamaratov pripadne lasku? Neže by som bola nato fixovana ale fakt mi samota niekedy lezie krkom...Ako si pritiahnuť ako postupovať a za aký čas sa mi to splní? Napíšte aj svoje skúsenosti ...ďakujem...

SprievodcaGalaxi

Vsetko je o nahode, takze si to treba logicky premysliet a zvysit sance. Samozrejme je ine hladat partnera v malej dedinke v zapadakove a ine vo velkom meste. Vacsina ludi si aj tak najde niekoho zo svojho okolia, tam, kde zije, ale mozno o 500 km dalej zije niekto, kto sa k nemu hodi ovela viacej. Cize ludia ziju na zaklade nahody. Ja tvrdim jednu vec, ze kebyze o sebe natocim nejake kratke video, kde sa ukazem, aky som a dalo by sa zabezpecit, aby ho videli vsetky zeny v urcitom veku, aky si urcim, na svete, tak by som ich strasne vela zaujal, kedze kazda je ina a mohol by som si vybrat pre mna tu najpritazlivejsiu. Takto si musim vybrat z okolia, ak teda nechcem riskovat internet, ale aj tam je to obmedzene, lebo nie kazda je na internete a tych stranok je mrte, takze aj to znizuje moznost, ze sa vhodna baba zaregistruje prave tam.

Secretjjaj

Keď si pozerala secret, ako nemôžeš chapat pointu toho že čo treba robiť? Všetko to mas v hlave, prístup, myslienky... ono to funguje, len netreba niekedy len sedieť na zadku ale riadiť sa intuíciou a robiť veci ktoré ta robia šťastnou a tým pritiahnes veľa pekneho. Zázračnú mágiu na pritiahnutie partnera neviem keďže som stále sama ale viem že keď ho realne budem chcieť tak príde, netreba na ničom lipnut, amen