Ako používať zákon príťažlivosti

Príspevok v téme: Ako používať zákon príťažlivosti
Didaa

Ahojte..zaujima ma jedna vec a bola by som rada ak by niekto poradil... počuli ste už o zákone príťažlivosti?(vesmirny zákon)... Veľmi presne to opisuje kniha a film the Secret...len problem je ten že stále to neviem využívať v praxi teda v živote...ako si pritiahnuť kamaratov pripadne lasku? Neže by som bola nato fixovana ale fakt mi samota niekedy lezie krkom...Ako si pritiahnuť ako postupovať a za aký čas sa mi to splní? Napíšte aj svoje skúsenosti ...ďakujem...

Meridian

Didda musíš tie informácie brať komplexne.
Nestačí len prečítať si A a čakať.
Všetko zo všetkým súvisí .
Všetko chce svoj čas.
Ak si niečo podľa teba protirečí napíš vysvetlím.
Lem nechci odomňa celé .....

Didaa

Meridian-dakujem za stranku len probem je že všade sa otom piše niečo ine...a potom som zmatena a vobec neviem čo si otom myslieť

Meridian

GOING akože nepoznáš zâkon rezonancie ?
Nemusíš ty ho žiješ !Nemusíš o ňom vedieť rozprávať .
Višla knižka pred rokmi Tajomstvo je aj film (dokument)
Nechce sa mi o tom ....
Ako keby sa ma opýtaš prečo je kvalitná strava dôležitá.Do zajtra do rána by som mal o čom a ešte by som ti tri krát volal co som zabudol spomenúť.

GOING

Meridian
dík. Čítal som iba príspevok: Priest-a, a nie Tému.
Vidíš, veda ma obrala o fantáziu. Toto nepoznám, teda presnejšie o čom je táto téma.

Meridian

GOING,priest neviem či zámerne alebo vám ušlo ,že tu nejde o gravitačný zákon ale zákon rezonancie a tému založila čitatelka po prečítaní knihy asi sa to vola tajomstvo,sikret či nejak tak.

GOING

Priest
určite dobre myslené. Dovolím si upresnenie sú to ťažké definície.

Os rotácie Zeme (spájajúca Geografický severný a južný pól) nie je totožná s osou spájajúcou Severný a Južný Magnetický pól Zeme.

Severný a Južný Magnetický pól Zeme, neleží na osi otáčania Zeme.
Tieto osi navzájom zvierajú cca. 11,5 ° uhol.

Priest

ZG, ktorá sa mení podľa jej polomeru, resp. v rozsahu vzdialenosti od severného bodu k južnému bodu v ktorých táto os rotácie Zeme pretína planétu Zem, na miestach z nulovou odstredivou silou a je odchýlená cca. 11,5°stupňa od osi spájajúcej severný a južný pól.
uf

Priest

Myslím si, že na to čo píšeš sa to využiť nedá. O čom mám vedomosť smer pôsobenia zemskej gravitácie môžu odchýliť napr. geologické anomálie. Jej pôsobenie zmenšuje pôsobenie odstredivej sily vyvolanej rotujúcou planétou Zem, ktorá sa mení podľa jej polomeru, ďalej gravitácia mesiaca, ktorá sa odčítava od zemskej a pod. .

Osamotena

Vôbec to nefunguje.je to somarina .dokážeš stále myslieť pozitívne ?aby si si to čo chces naozaj pritiahla. Stanú sa veci kedy sa budeš cítiť zle .dokážes aj v takej chvíli myslieť pozitívne ?je to somarina .čítala som knihu .ale vážne nestačí len nakresliť si bankovky a čakať .predstav si že chces mať veľa peňazí .ale momentálne nemáš ani na zápalky .ako chces myslieť pozitívne a správať sa akoby si už mala tie peniaze ???