Neviem co zo sebou

Príspevok v téme: Neviem co zo sebou
Nanic clovek

Neviem už kam sa obrátiť. Som zúfalá, neviem co zo sebou. Mam dlhodobé depresie, mam pocit ze by bolo lepšie keby som tu nebola. Mam malého syna, ktorý má drží nad vodou. Chcela som ísť ku psychiastrovy, ale sestricka ma vyhodila medzi dverami, že k nemu nepatrím podľa bydliska. Neustále hádky doma co ma ničia, už nevladzem. Mam pocit, že všetko robím zle, som úplne zbitocny clovek

vestica lubomira

Ahoj. Pomohla by Ti terapia podvedomia a treba zmeniť postoj k sebe. Začni sa mať rada. Pretože zákon príťažlivosti funguje na základe seba lásky. Miluj bližného tak ako seba. Ak sa nemáme radi tak ani nás nikto nemôže mať rád. A ešte pozor na formuláciu : Nezaslúžim si to. To Ťa drží v zadu . To blokuje vzťahy, aj financie. Tu je moja stránka. Tam je všetko vysvetlené : vesticalubomira.wixsite.com

zewa

Vyhladaj klinickejo psychologa (psychologicku) ktory je zaroven psychoterapeutom. Tam sa mozete pozriet na to, ci je ten psychiater potrebny. A urcite ti poradi za ktorym ist. Oni sa navzajom poznaju, takze si medzi sebou posielajú ludi. A urcite ta nevyhodi medzi dverami. Vacsinou sa da objednat aj mailom alebo telefonicky a presne na cas prides, takze ziadne cakanie.

Tomas12345

A aké máš príčiny depresie ? Máš depresiu len z toho že sa doma hádate ? A o com sa vlastne hádate ?

Preteba

Nanic clovek, už Tvoj nick prezrádza Tvoj postoj k sebe samej. Potrebuješ nie psychiatra, ale niekoho, kto Ti otvorí oči a naučí Ťa prijať samu seba. Máš priateľku, sestru...s ktorou sa môžeš rozprávať o čomkoľvek? Potrebuješ vedieť aké robíš chyby a odstrániť ich. Máš svoju hodnotu, ktorú ale musíš uvidieť a prijať. Hlavne sa nevzdávaj, Tvoje dieťa potrebuje šťastnú maminku, aby sa vedelo tešiť zo života.

orol1

preco si jej nepovedala, ze ty mas pravo vybrat si lekara.
ale o nic si neprisla, ked ma taku kravu sestricku, aj on bude nanic