Čo vám...

gsz

Ja si hned uvedomim ako sa vsetci snazia o zdravie (stale, vzdy, vsade) a v skutocnosti robia denne pravy opak takmer vsetci (stale, vzdy, vsade).

tasty

že zdravie je dokonalé blaho v každom smere je to raj na zemi pre človeka, človek sa cíti nádherne duševne, fyzicky a nič mu nechýba ani v sociálnej oblasti, ani finančne nič nechýba, aj vzťahy má ukážkové, všetko je úplne dokonalé, skutočný raj :) :D
človek má všetkého dosť a nemá žiadne narušené funkcie ničoho, žiadneho procesu, či v tele, alebo s interakciou s okolím

Omen

MMXIX, ty si ale zvedavý človiečik! : D

"Zdravie je telesné, duševné a sociálne blaho. Je to opak choroby, nielen jej neprítomnosť..." - potiaľ je to správne logicky aj štylisticky.

"... alebo poruchy funkcie." - nonsens, nedopovedané, zlá štylizácia...

To máš tak, ak niekto cituje iného a nedá si ani tú námahu, aby sa nad citátom zamyslel, však admin? ; ) Jedno mu však treba uznať, použil úvodzovky a uviedol zdroj. : )

Poviem ti na rovinu, že viac ako citát, si ma zaujal/a TY! Samozrejme v kladnom zmysle slova. : )

Eliminated

V spoločenstve / civilizácii zdravý človek neexistuje. Jednoducho preto, že väčšina toho jedného vždy prehlasuje a jeho zdravie musí ustúpiť všeobecnému blahu, ha, ha,
čo aj chorý názor, ak je za ním väčšina tak platí - toť demokracia, ha, ha... Ten vibr. ťa nespasí, ha, ha...

duchovnost

V spoločenstve / civilizácii zdravý človek neexistuje.
Preto lebo človek musí porušovať prírodné zákony nadradené civilným.

Sociálne blaho aj to generuje chorobu.

Pag

Ja si myslím, že všetci umelci sú svätí presne takisto, ako aj lekári, hasiči, policajti etc. M. ten vibr. ťa nezachráni - ha, ha.