Nálepky na zadnej časti áut s menami deciek.

Opiceniesa

uuleuskauu
áno, tiež akési opičenie sa po Americkom štýle.
Rovnako ako žuvanie žuvačiek, prežúvanie ako kravy.
Tiež hovadina ktorá došla z Ameriky.

uuleuskauu

Lebo taka somarina a hovadina sem urcite prisla z Ameriky, si myslím. Ide len o biznis a vzdy sa nieco musí predávat, aby sa to potom mohlo kupovat a vzdy sa budú predávat dalsie a dalsie somariny a hovadiny a vzdy sa nájdu somári, ktorí budú kupovat tie somariny a hovädá, ktoré budú kupovat tie hovadiny. Ja som toho názoru, ze kupovat treba dolezité veci ako stravu, oblecenie, kozmetiku, platit poplatky za bývanie, za telefón, benzín/lístky na mhd, a podobne. Nie kupovat za kazdú cenu vsetky sprostosti, p*coviny a gýce. Leob sused to má, musím to mat aj ja. Blbost. Ked je sused vadný a ukáze, ze je vadný, nemusím sa este kvoli tomu aj ja sama hrat na rovnako vadnú. Som zásadne proti kupovaniu zbytocností a nepotrebných gýcov. V zásade mi to nejako nevadí, ked to vidím na autách, je mi to jedno, len za seba poviem, ze ja by som si to urcite na auto nedala.

Opiceniesa

Ale kto má akého vyprdenca v aute koho to zaujíma
aby to vodič musel čítať keď sa pozerá pred seba.

Aj ja má nálepku značky oleja 10W-60 aby som nezabudol aký mám kúpiť. Ani ty mi nevadíš s tvojou nálepkou.

Ale oni asi zabúdajú mená deciek aké majú v aute keď si lepia ich mená na auto ako vadní.

NeviemUz

Ja yam mam nalepku s nazvom "diabol" :DDD

Ale zaoberas sa somarinami, ved su to ich auta, hoci nech si auto potrú aj hovienkom, nas to hadam ziadnym sposobom neuraza :D