Vypnuty mozog

Príspevok v téme: Vypnuty mozog
Brainfog222

Dobrý deň, mám taký problém, že vždy ráno alebo niekedy aj cez deň a večer mi akoby vypol mozog a trva chvilu kym mi zacne fungovat. Pocas "nefungovania" mozgu mam akoby prazdnu hlavu, neviem myslieť, citim sa ako automat, neviem sa sustredit a nedokazem ani nic robit, nic si nepamatam neviem si na nic spomenut.mam aj psychiatricke diagnozy- uzkost, depresia, derealizacia....myslite ze to moze suvisiet s derealizaciou?uz takto dalej nevladzem

Tomas12345

Brainfog222 :

Tak ono to chce niekedy vyskúšať i viacero tabletiek než sa nájdu tie čo ty zaberajú Skúšaj teda dalej a azda ty psychiater nájde niečo čo ty zaberie.

Kontr0lor

AD môžu toto práve spôsobovať ako nežiadúci účinok. Asi by bolo najlepšie kompletne detoxikovať telo od toho svinstva

brainfog

Nemas aj take spomalene vnimanie? Alebo ze ked sa s niekym rozpravas tak vobec nemas mimiku a mas taku stuhnutu tvar? Alebo ze ked ides po meste nevnimas vobec

brainfog

Mam to iste co ty vkuse 2 roky bez prestavky.Ludi prosim ktory nevedia nech sa nevyhadruju.Na toto AD? Hah vtipne ziadne ad ani antipsychotika a podobne sracky ta z toho nedostanu.Ver mi ze si este z tich stastnich ked to mas len obcas ja to mam denodenne.Mne nato teda nic nepomaha ale ty to mozes mat z liekov.Lebo AD skodia mozgu.Naco ich beries ked nezaberaju?Ked chces napis mail pokecame

Brainfog222

Ano na derealizaciu beriem AD- alventu a antipsychotikum Olanzapim, ale nemam pocit ze mi zaberaju..vystriedala som uz desiatky liekov a nic..

Tomas12345

tojetym :

Antidepresíva su jedina možnosť ako sa dá derealizácia liečiť. Ako inak by si derealizáciu liečil ty ?

tojetym

k tym psychiatrickym diagnozam neuvadzaš či berieš aj AD?
drogy z ktorych si ako zombie.. a tu maš odpoved...

PICNIK

kedy sa Ti to začalo prejavovať v akom prostredí/vzťahovom si vtedy resp. krátko pred tým bol.
Bola v živote nejaká nespracovaná negatívna emócia krátkodobá / dlhodobá ?