krasna zena

Príspevok v téme: krasna zena
hmcom

Zena ktora je dokonala , ma pekne pevne prsia ktore sa krasne hojdaju pri sexe , ma stihly pas a odzadu krasny okruhly pevny zadok si myslim ze si dokaze uzit sex a bavi ju sexovat lebo si je vedoma svojho sexi tela a bez zabran a komplexov sa mu oddava a vychutnava si ho
Zena ktora dobre nevyzera si sex nevie uzit a vychutnat lebo ma komplexy ...
Aky mate nazor a skusenosti

frajerik654

Mal som krasnu stihlu naozaj sexi babu, ked si dala napasovane rifle, hned mi stal, no mala komplexy zo seba, hoci nemala dovod - tazke detstvo, bola tym poznacena. Sex pod perinou so zhasnutym svetlom a rychlo sa urob. Ani ku gynekologicke nikdy nesla. No a teraz mam taku babu "pri sebe" ako sa hovori a ta si uziva sex tak, ze jej nestiham. Kludne mi to zacne robit v aute alebo ked pozerame telku, ked ide zo sprchy do splane, da si nejaky korzet (ma ich vela) a pride ku mne do spalne a furt si nieco vymysli, ze co je akoze (role play) a uz ma nici v posteli :) Sex kazdy den, dlhy, vasnivy, pouziva obcas vulgarne slova, chce, aby som ju plieskal po zadku, aby som ju lizal, aby som sa hral s prsiami (inak tie ma uplne ukazkove, take som este v zivote nevidel - aj tvarom aj pevnostou).
Takze zavisi to skor od osobnosti tej baby ako je so sebou spokojna ona sama.