Agresivita muza

Príspevok v téme: Agresivita muza
Fuckja

Dobry,mozte mi poradit?mame s manzelom dceru 2 rocnu , v 7 mesiaci tehotnu v aute ma napadol ked sme sli domov zo svadby,povedala som mu len to ze sa spraval ako ch..na tej svadbe ze sa ozral a pod.chytil ma pod krk a hlavu mo trieskal o sedadlo....na druhy den plakal ze si nic nepamata a ze sorry,odpustila som ,ved spravil to prvykrat tak dufam ze uz nikdy viacej.odvtedy sa zopakovali len take veci ze ked som ho triezveho nejako uraxila tak ma chytil pod krk a pod.
Prednedavnom som.ho zasa slovne urazala koli tomu,ze z prace si vyvolava s kednym kolegom pp 30 minut denne.ked vola mne tak len na minutku ze uz musi koncit.tak som mala slabu chvilku a vynadala som mu ze su ako buzeranti pisu si v kuse co robia,v robote su spolu volaju si
Akoze chapem kamaratstvo ale toto sa mi uz zda prehnane,tak som mu povedala ze si akp buzerant.zacal po mne hadzat papuce,lopticky,a nakoniec ma strasne kopol do stehnovej kosti nemozem poriadne pristupit na nohu.on vravi ze to je aj moja chyba,ze mam prestat urazat ,ja mu vravim ze ja som urazala slovne a nie fyzicky,vravo ze to je jedno.je to normalne?ze ma napadne fyzicky aj ked ja som ho urazila len slovne?
Okrem toho je pozorny mily pomoze s malou a pod.

hyrax

Kazdopadne suhlas s nazormi, ze jeho reakcie su horsie. Zda sa, ze sa nevie ovladat. Neviem sice ako presne na neho utocis, ako ho urazas atd, ale asi to ani nie je az tak podstatne. Proste jeho reakce su prehnane.

Rapunzel

Trosku mi pride divne, ze to vam vsetkym pride akoze normalne, ze s kamaratom, s ktorym je kazdy den osobne, ma este potrebu si kazdy den aj pol hodinu volat?? A zenska je zla za to, ze sa jej to nepaci??? A komu by sa to pacilo? A ze podporovat v tom co ma rad. Nepoviem, keby mu chcela zatrhnut nejaky konicek alebo co, ale tiez mi jeho spravanie pride trochu priteplene :D ze bez kamarata nevie existovat, ale zenu odbije pol minutovym telefonatom. ano, urazala ho, ale nevieme kolkokrat predtym sa mu to snazila povedat inak. A ked uz by teda aj nemala pravdu, tak aj on ma moznost sa branit slovne, povedat si svoj nazor alebo ju trebars totalne dourazat, ale drzat pod krkom?? No cakala som ine reakcie, nie ze si vlastne za vsetko moze sama...jasne, kazda minca ma dve strany, ale fyzicky niekoho napadat, este k tomu svoju tehotnu zenu mi nepride v poriadku ani za predpokladu, ze ho vyprovokovala. A este k tej svadbe - bohvie ako sa tan dotycny choval, ked mu vynadala za spravanie...vsak mozno mala pravdu. Alebo ho mala aj v tomto pripade podporit??

ahjaj

Neadekvátne reakcie máte obaja. Hrubo vynadať kvôli kamarátovi? Kde je tu tolerancia alebo pochopenie, že ho treba podporovať v tom, čo má rád? Spýtať sa, ako sa má kamarát, alebo čo riešia. Nevyčítať.
Mala som tetu, ktorej manžel bol opilec a ten svoju prvú manželku vláčil za vlasy po dome a bil ju. Teta sa zaňho vydala, nevedela, aký je. Potom zaviedla pravidlo, že má vždy pravdu, a keď prišli hostia, pred každým ho chválila, keď pod vplyvom alkoholu dačo povedal, hneď že to dobre myslí a má pravdu, a potom povedala, ako to myslí ona. Nemala síce šťastné manželstvo, ale nikdy ju neudrel.
Ak je manžel prchký, neprovokuj ho a buď k nemu milšia, pochváľ ho, poďakuj sa, ak niečo urobí. Ak mu niečo vyčítaš, nie hrubými slovami a nie krikom. Ak by Ťa aj tak ešte udrel, treba vzťah ukončiť.

jssssss

typnem si ze ma*g*or bol už pred svadbou, ale ty si si myslela ze sa zmení... a nejde mi do hlavy že si si tehotna sadla k ožratemu do auta??!!! a riskovala svoj život a decka! ste mohli havarovat a byt mrtvi.. dnes rozvod nie je nič zlozité, nie je čo riešiť...

Diana12

Tak hádam fyzické násilie je horšie nie? A hlavne keď ju tak mláti tak silno že ju môže aj zabiť alebo vážne ublížiť. Podľa zákona je to neprimeraná obrana, keď ťa niekto urazí slovne, ty sa môžeš brániť proti tomu len slovne. Alebo keď mu vadí ako sa k nemu chová tak od nej odíde. Pochybujem že niekto má právo druhého mlátiť nech je dôvod akýkoľvek.

cloo

Fucko, to je zlý prístup, veľmi zlý. Čím dlhšie budeš držať ako hluchy dvere v domnienke, že je slabá a neškodná, tým bude jej agresia narastať, až ťa môže v afekte napr. dobodať nožom či odzadu tresnúť nejakým tupým predmetom po hlave. S takou ženskou sa treba rozísť a zabudnúť na ňu.

Pag

Tak je to trochu divné, že je min. latentný gay, treba mu asi nasadiť psychologickú pomoc takú, akú nasadili mne (nonstop poradenstvo) a akú aplikovali na mňa. Veľmi som sa tomu bránil, ale na strane druhej som už musel uznať, že keď sa teplota v izbe kvôli mojej prítomnosti zvýšila o 1, 2, povedzme si pravdu o 20 stupňov a mal som doma trópy?! Haló? Tak to kde sme? Však ja som si dal vajce na dlaň a mal som som volské oko? Nuž, bolo ako bolo, gayovini každého raz prejdú, len neviem, či chcem robiť synovi deduška, trošku skoko do 80 rokov, ale pokúsim sa:-) Skôr som sa ráčil porúčať, pravdu povedať, ale nemám na výber. Tam si Divočina?

Fucko

Fuckja, pocuvaj, ja to mam opacne. Nikdy som zenu nezbil, ale parkrat som jej vycital veci az ma ona zacala bit. Stalo sa to asi 4x za 10 rokov. Ja som iba nastavil plece a cakal som, kym ju ten amok prejde. Raz to dokonca videli aj jej kamaratky a zlozili mi poklonu, ze som ju za to fyzicky nenapadol aj ja, ale som trpezluvo cakal, kym sa na mne fyzicky vybije :) Ak zena netrenuje, nema tolko sily, aby nejako ublizila chlapovi. Ja som pedant a mam rad pravidla, manzelka zas vsetko flaka a porusuje co sa da, takze sa obcas pohadame.
Ludia, co myslite, mam sa s nou rozviest? :)

Najčítanejšie články