vzťah na ďiaľku

Príspevok v téme: vzťah na ďiaľku
Daleko_predaleko

Dobrý deň.

Chcem sa opýtať tých, čo sú vo vzťahu "na diaľku", ako často sa zvyknete stretávať.
V mojom prípade to je autom cca 70 km. Obaja máme po 30-ke a som o čosi mladší od priateľky.
Aj keď tá vzdialenosť nie je najväčšia, obmedzuje aj fakt, že priateľka pracuje na smeny a teda má aj nočné, čo občas sťažuje zosúladiť náš čas.
Podotýkam, že mi nerobí problém sadnúť do auta a prísť za ňou. Ona má tiež auto. Raz za týždeň sme boli spolu len zo začiatku, potom to kleslo a keď sa stretneme teraz raz za 2 týždne, som "rád".
Viac krát som to s ňou aj preberal, ale je dosť tvrdohlavá a aj veľmi hrdá, že nemá rada obmedzovanie a pod. Zdá sa mi, že keď má dovolenku, uprednostní radšej dlhoročnú kamošku. S ňou je aj 5 dní, aj keď je to len 2x za rok, so mnou od večera do rána.
Vtedy žiarlim jednoducho na ňu. Podporoval som ju vo všetkom hneď od začiatku. Nie som s ňou len kvôli sexu, veď napokon sa až tak často ani nevídame. Ak by mi šlo len o to, dávno by som to ukončil. Jednoducho mi chýba ten fyzický kontakt.

Vďaka za vaše rady.

Katty32

Keď má čas stretávať sa s kamarátkou, tak si myslím, že by si našla čas aj na teba. Asi by som to s ňou prediskutovala, kto je pre ňu prvoradý. Tým nechcem povedať, že by sa nemala venovať kamarátkam, ale určiť si priority by bolo fajn.

sob rudolf

Daleko_predaleko, tvoja priateľka s tebou vôbec nemusí byť z nejakých zištných dôvodov. Bežne sa stáva, že partneri vnímajú ten istý vzťah úplne odlišne. Napríklad jeden sotva ako kamarátstvo (s "výhodami" alebo bez), zatiaľ čo ten druhý je namotaný až po uši a plánuje svadbu. Skrátka sa s priateľkou porozprávajte a ujasnite si veci. Ak máte diametrálne odlišné predstavy o budúcnosti, nemá cenu ťahať to do absurdna.

Tomas12345

Ak ste od seba 70 kilometrov vzdialení a obaja máte auto, tak sa stretávajte na nejakom neutrálnom mieste ktoré je presne v strede vzdialenosti, teda 35 kilometrov od jej i tvojho mesta. Takto aj tebe bude trvať cesta len pol hodinu.

Daleko_predaleko

Aby som to ujasnil, s tými kamoškami sa nestretáva stále, ide len o to, že keď má viac voľna a mohli by sme byť vtedy spolu viac, práve vtedy je s ňou aj viac dní. Je to tak 2x za rok. Ale aj keby som nebral tú kamošku do úvahy, sme málo spolu. Asi pred 3 mesiacmi sa mi to zrovna stalo, som sa jej pýtal, že kedy bude mať voľnejšie a dovolenku. Dala dátum a hneď dodala, že "Ale to pôjdem za tou kamoškou ju navštíviť" (viac dní). Akoby ma niekto kladivom ovalil. Boli sme síce spolu, ale z celého týždňa to bolo pol dňa...
to Melek
Aj mne to hovorí sedliacky rozum, keď má žena o chlapa záujem, bude sa snažiť byť s ním. Asi je so mnou len zo zotrvačnosti a že nechce byť sama.
Rozhovor na túto tému ma čaká a už teraz viem, že to bude zle.

Lollka

Ak ma mat vztah na dialku zmysel musi mat nejaku perpektivu, teda ze raz sa bud prestahujes ty za nou alebo ona za tebou. Tato do teba evidentne nie je zalubena ked uprednosti radsej kamosku ako teba. Chcelo by to rozhovor kde si mnohe veci ujasnite.

Mirec27

Ja mam vztah na dialku aj ked mensia vzdialenost je to ako u teba.
Vidame sa raz za tyzden, chybame si ale o tom vasnivejsie su nase stretnutia, tie bozky, objatia, milovania.. rozdiel je u nas v tom ze ta moja sa chce stretnut pokial jej to okolnosti dovolia kdez to ta tvoja je asi lezba ked uprednostnuje stretka s kamoskou a teba dava na druhu kolaj. Alebo to nieje kamoska ale nejaky kamos.. radsej by som si to overil.

Melek

ty s nou možno nie si iba koli sexu, ale ona s tebou zjavne ano, lebo zalubena zena, je zaslepená,sprostá a je bezne ze radsej uprednostnuje frajera a kamosky idu bokom...
aku buducnosť to má?? žiadnu...!
rozid sa s nou, nie je tu čo riešiť... a do buducna vztahy na dialku nerieš...