Požadovaná funkcia je prístupná iba pre administrátorov

Byť spolu alebo nie?

Príspevok v téme: Byť spolu alebo nie?
sunflower421

Ahojte, potrebovala by som poradiť. Respektíve by som chcela vedieť váš názor. Tak dúfam, že mi poradíte. Kamarátkam to moc hovoriť nechcem :D
Spoznala som jedného muža, je o pár rokov starší odomňa.
Len ja kým študujem, pracujem dokopy, tak som si povedala, že nechcem známosť, pretože kariéra je teraz na prvom mieste a nechcem sa viazať. On aj s otcom majú dosť veľkú firmu, čiže takú potrebu nemal a mal priateľku, neskôr manželku (zobrali sa kvôli tomu, že otehotnela), potom si urobili aj druhé dieťa. Ale už rok spolu nežijú a je podaný návrh na rozvod. A otázka znie, mám si začať s takým človekom? Vadilo by vám, že má deti, a ešte stále manželku?
Určite spolu nič nemajú , stretávajú sa len keď si berie malé, ale viete ten pocit, že nikdy nebudete na prvom mieste, lebo má dcéry. A to, že je ešte stále papierovo ženatý. Mimochodom pre tých, ktorý budú mať potrebu urážať, ona si už nového chlapa našla, aj s nim žije :).
Inak je to super muž, podporuje ma, rešpektuje to, že študujem, na nič sa nehrá, na nič netlačí, pomáha mi ako sa len dá (keď potrebujem - nemyslím financie), aj keď sme zatiaľ len kamaráti, len ja neviem, či to je správne s niekým tkaým byť. Každý mi povedal, že som mladá, krásna žena a nemusím mať muža, ktorý už má záväzky.
Ďakujem Vám za názory :)

mamdost

zlatíčka ale ona do toho vzťahu ísť chce... dovod ? prečítajte si ešte raz článok, nájdete odpoved, kým sa dostala k "problemu so zenou" ako prve spomenula " On aj s otcom majú dosť veľkú firmu"
zlatokopka ako vyšitá, už ma jasne predstavy ako koštuduje/alebo nie, zamestna sa u nich vo firme/alebo nie a da a nabuchať podnikatelovi ..

orol1

"Boli spolu 3 mesiace, keď sa im podarilo, tak sa zobrali, aby malé žilo v úplnej rodine." tak ked si urobili aj druhe, tak asi chceli ci ako. potom nerozumiem tomu rozvodu.
asi by som sa snazila neist do takeho vztahu, hlavne, ked mas uz teraz pochybnosti. ste rovesnici?

simranka54

tazko povedat. isto by som mala furt pred ocami to, ze proste ma tu manzelku. to by ma asi tazilo, i ked tvrdis, ze spolu nemaju nic

Aikido

Popozeraj si skusenosti ludi na nete - na 90% to vzdy skoncilo zle, ja by som do toho nesla.. ale tvoj zivot - tvoje rozhodnutie..

ahjaj

pre teba. Dobrý otec nemusí byť milovaný maminkou detí, a keď ho poslala preč, lebo si nerozumejú, zato svoje deti ľúbi. Treba dať jednoducho tomu čas, lepšie druhého človeka spoznať. Len to, že je rozvedený, alebo čoskoro bude, mu nálepku zlého človeka alebo zlého otca robiť nemusí. Pri rozvode býva najčastejšie chyba na oboch stranách.

ahjaj

mne by nevadilo, kebyže má deti a veľmi by som ho podporovala v tom, aby si ich bral k sebe čo najčastejšie, hrala by som sa s nimi, vyvárala im dobroty, vodila ich na zaujímavé miesta, vymýšľala im programy a pod.
Bola by som nadšená z toho, aký je dobrý otec a brala by som to tak, že potom je aj dobrý človek.

Lollka

Zobrali sa aby male nezilo v nekompletnej rodine, urobili si este jedno male a teraz dve male neziju v kompletnej rodine. Preco sa vlastne rozvadza, kto bol iniciatorom rozvodu? Dost pochybujem zeby matka dvoch malickych deti usla od ich otca pokial by sa k nej spraval s uctou a laskou. Treba si zistit viac info a tiez to premysliet, ci mozes byt stastna v takomto vztahu. Vsetko sa bude podriadovat jeho detom. Nie kazda zena na to je.

Preteba

sunflower, ako sa hovorí: ,,reči sa hovoria, ale chlieb sa je". Jeho verziu o ich vzťahu poznáš, ale aká by bola tá jej? Never všetkému, čo počuješ. Zamysli sa nad týmto: vzali sa podľa neho len preto, že bola tehotná? A prečo potom druhé dieťa? Rozhodni sa múdro. Veľa šťastia