Prvý vzťah v 25

Príspevok v téme: Prvý vzťah v 25
citatel25

Zaujímal by ma váš názor. Čo by ste povedali na chlapca, ktorý má 25 rokov a nikdy v živote nemal ani len 1 frajerku , vzťah.

Považovali by ste takého chlapca ako chudáka, nulu, úbožiaka čo nevie zbaliť babu?

A ako aj naznačuje názov témy, to slovo "prvý" znamená, že by to asi znamenalo aj to, že nie práve posledný... vieme ako to dnes s tými vzťahmi chodí.. Väčšina ľudí do 25 rokov za život vystrieda niekoľko partnerov (s čím síce nesúhlasím, ale zmeniť sa to nedá).

Dali by ste šancu takému chlapcovi alebo by ste ho rovno poslali do riti? Vnímate neskúsenosť so vzťahmi ako negatívnu alebo pozitívnu? Myslíte si že, človek, ktorý nemal aspoň 2 vzťahy v tom nebude "dobrý"?

Ja si myslím, že väčšina žien to tak vníma.. aj keď hovoria že by im to nevadilo tak v skutočnosti im to vadí a vnímajú neskúsených ako keby boli "menej chlapi" alebo čo.. neviem... mne to príde také blbé, že nasilu si nájsť nejakú partnerku a potom ju opustiť a 3-4 to zopakovať aby som si mohol povedať že som "chlap" lebo som mal už 4 frajerky... čo si o tomto celom myslíte?

A ešte jedna otázka: Dokázali by ste takému chlapcovi veriť že vás nepodvedie? Lebo ľudia si ak hovoria, že prvý vzťah nikdy nemôže dopadnúť (aj také príslovie je "že povprvé nič nie je dobré")...

Mňa to dosť odrádza od toho aby som si hľadal vzťah... keď je "správne" mať za život niekoľko vzťahov. Mne už táto fáza ušla, toto som mal robiť keď som mal 15-20 rokov... teraz už je na to neskoro a všetky sú už aj tak zadané alebo majú deti... som už odsúdený na samotu? Mám sa na to pripraviť že budem sám celý život?

Lollka

Dalsi: ale ved ja tam predsa uz davno som. Prave preto mozem porovnavat. A nie, naspat medzi takych zakomplexovancov nemam chut sa vracat.

25dieta

citatel, srandujes? Ja ked som mal 25, som si uzival zivot! Na zeny, mas stale vela casu. Radsej cestuj, spoznavaj, uc sa nove veci! Lebo ked pride rodina, to bude kolobeh praca a same povinnosti!

Tomas12345

Byť sám nemusíš. Môžeš na sebe zamakať a pokúsiť sa ešte nejaku partnerku získať, avšak treba to brať len niečo ako bonus, niečo čo ak nevyjde tak ta to nebude mrzieť a trápiť.

Treba si svoje stastie orientovat do vecí ktore moze mat kazdy, a to sú koníčky a viera v posmrtný život a v Boha. Toto sú veci ktore ty nikto nikdy nezoberie.

A mimochodom aj kebyže si žiadnu nenájdes tak sám byt nemusíš. Nemas ziadnu rodinu ku ktorej by si sa nastahoval ?

laluska87

Preco by sme mali hned takeho cloveka odsuzovat? Mozno to je len dobre, ze nemal ziadny vztah! Mozno cakal na tu pravu a nechcel sa vlacit s hocikym

laluska87

Preco by sme mali hned takeho cloveka odsuzovat? Mozno to je len dobre, ze nemal ziadny vztah! Mozno cakal na tu pravu a nechcel sa vlacit s hocikym

dalsi

och nervy, lolka, a tebe podobne, palte hned uz teraz do toho svojho vysneneho dokonaleho zahranicia, co tu stale placete za zahranicim. Kto to ma stale pocuvat? Muzi vas tam nesu na rukach, tak si chod, nepotrebujes nic, len prejdes peso za hranice, a uz budes na rukach, tak cau, a prajem pekny zvysok zivota, aby ste tu uz neplakali za svojim dokonalymi cudzincami, a my sme tu mali len zeny, ktore nas maju radi.

Kontr0lor

Ono tí ľudia čo vzťah v 25 nemali majú skoro vždy aj nejaký problém sami so sebou a preto ten vzťah nemali. Tak ako ja, 24 a nemal som do teraz, a je to len moja chyba (nízke sebavedomie) nikoho iného.

dajaia

A prečo si ten vztah nemal?Vieš ono všetko ma svoj dôvod a zaleži podla toho aky je ten tvoj...Sam si mal preto niečo spraviť aby si vzťah mal

Lollka

Teba by som v zivote za partnera nechcela a nie preto ze si nikdy nemal vztah ale preto, ze si zakomplexovany a sam tu pises ze mas v plane vystriedat niekolko vztahov kym pri nejakej mozno nacas zakotvis. Ako to keby som isla do vztahu a takym ako ty by som od zaciatku vedela ze od prvej minuty "vztahu" rozmyslas len o tom kedy to uz mas ukoncit aby si si urobil zarez a isiel hladat nejaku inu. Aby si nazbieral dostatocny pocet zarezov a mohol dokazat sam sebe a svojim rovnako zakomplexovanym kamaratom ze si chlap. Ze tym zo seba robis len uboziaka a okolo chlapa si nikdy ani nesiel to ti nedocvakne. Ako ja lutujem dnesne mlade dievcata, maju fakt problem najst si normalneho chlapa na normalny vztah pretoze mnoho dnesnych mladych muzov je retardov. Jeden tu prednedavnom pisal ze kedy sa ma ozenit, kolko ma mat deti a kedy sa ma potom rozviest? A to este buducu manzelku ani nestretol uz rozmyslal nad tym kedy sa s nou rozvedie. Toto je vazne retardovane co sa nazyva slovenskymi mladymi muzmi, zeny a dievcata hladajte si chlapa radsej v zahranici, nemyslim moslimov a cernochov, myslim bielych europanov z vyspelejsich krajin. Ti su na inej urovni a budu si vas vazit, budu vas na rukach nosit, prejavovat vam lasku a nie len robit si z vas sluzky a od prveho dna vztahu rozmyslat kedy vas maju konecne odkopnut aby mali zarez a mohli si rychlo najst druhu pri ktorej budu tiez od prveho dna rozmyslat kedy ju uz konecne mozu odkopnut aby si nasli tretiu.