Nevidel dceru rok

Príspevok v téme: Nevidel dceru rok
Emanka

Ahojte, mate skusenosti s otcami deti, ktori nevideli svoje dieta rok a viac? Mam 2 rocnu dcerku a jej odec ju uz tok nevidel, ked mala par mesiacov odisiel s tym ze chce pracovat v zahranici. Odvtedy ju videl 2x. Nestara sa o nu, nevida ju, neinformuje sa o nej. Vztah s nim som ukoncila pre tieto dovody a aj preto ze ma ine nazory na zivot ako ja. No v styku s dietatom som mu nikdy nebranila. Da sa vobec chapat taky clovek, ktory vydrzi bez informacii o vkastnom dietati a bez toho aby s nim travil cas a vytvaral si vztah? Ak poviete ze moja vina, tak ano uznavam, naletela som mu, verila som mu.

Emanka

Dakujem za odpovede. Zewa krasne si to vystihla. Chcem sa s Vami poradit ako tk mam riesit s jeho rodicmi, teda starymj rodicmi dietata. V podstate su to pre mna cudzi ludua, ktorych som videla nax 5x v zivote. Naviac jeho matka nie je prijemna. Jednoducho stretnutia s nimi mi nie su prijemne. Takmer rok sa neozvali, chceli ku mne domov nosit kadejakych pribuznych na cely den. A ja som mala varit pre nich nakolko su z daleka. Tu zastavali syna a ignorovali ze som s nim vztah skoncila. Myslim si ze nue ja ale ich syn im ma zabezpecovat stretavanie sa s vnuckou. Teda nie u mna ale on im ma vytvorit zazemie kde si dieta vezme a tam mozu prist jeho rodicia.

Tomas12345

Omen :

Napísal som to normálne, fakt nemám zapotreby vsade písat mekcene a dlzne. Ty musis byt asi velmi frustrovaný ked nemas nic ine na praci nez kontrolovat pravopis ostatnych. A ked sme uz pri tomto pravopise, autorka ktora tento prispevok napisala, tiez nepouziva mäkcene a dlzne a ma vo svojom prispevku týmpadom mnozstvo chýb. Prečo neriesis ju ? Preco riesis mna ? Naozaj sa uz velmi nudis ?

Meridian

Čo by si poveda na to ak by si vedela,že emócie a chovanie rodiča vplýva na zdravotný stav dieťaťa a v tomto prípade ak je otec trošku blbec je lepsie ak sa z dieťaťom nestýka.Aj keď ťa to asi serie netráp sa tým asi je to tak lepšie..

dejeuner

Omen, ak si si nevšimla, táto téma NIE JE o pravopisných a štylistických chybách. Tak prestaň poučovať. Asi sa veľmi nudíš, keď máš čas počítať gramatické chyby.

Omen

Tomáš, ako by si nazval človeka, ktorý má vo svojom texte 23 pravopisných a gramatických chýb, má tam aj štylistické chyby a DOVOLÍ SI skákať do človeka s jediným vynechaným dĺžňom???

Tomas12345

filipa :

Píšem normalne, nepoviem kebyže mam každé jedno slovo so zlým ypsilonom, ale to či v niektorych slovach napisem zlý ypsilon nie je dôvod aby si tu o tom vypisoval.

Mimochodom píše sa "hrúbky" s dlžnom na u a nie "hrubky" ako si to napísal. Vidíš, ako sa ty to páči kebyže tu je niekto kto ťa bude za každú blbost, mäkčen, dlzen, ypsilon buzerovat ?