Mám strach, prosím, pomôžte mi

Príspevok v téme: Mám strach, prosím, pomôžte mi
Seyna

zažil niekto niekedy niečo podobné ako ja? už skoro týždeň sa mi neustále točí hlava horšie to je ked chodím alebo stojím na mieste, ked ležím je to lepšie, ale bolí ma brucho, taktiež aj hlava v oblasti spánkov, mám aj nízky tlak inokedy zase dobrý, jesť mi chutí, pijem dosť vody a aj dosť spím... viem, že to nie je normálne, nedokážem ani poriadne stáť a prišlo to nárazovo a z ničoho nič, prosím pomôžte mi

Palino995

Tomáš 12345: som zvedavý zajtra si mam ísť po vytery ku krčnej a ešte na pľúcne tak mám strach že to bude niečo horšie,lebo hlieny kašlem jak starý fajčiar také sivé ale zas nedýcha sa mi ťažko alebo čo len tu sliznicu si cítim že mám aj podráždenú tak dúfam že mi už konečne určia diagnózu lebo lieky mi nejak nezabrali ma to hrdlo a hlieny kašlem tiež stále

Tomas12345

Palino995 :

Ano môže to byť tým, jednoducho ci na ten cement citlivejší. Mozno by bolo lepsie zmenit zamestnanie.

Palino995

Tomáš 12345 :aha to máš pravdu ale bolo to už pred mesiacom a stále mám tu sliznicu podráždenú piatok si mám ísť po vytery na ORL tak som zvedavý...ináč môže to súvisieť aj s tým že pracujem tretí mesiac v betonarke a keď robím v hale tak tam sa ten cement prasi tak či to nemôže byť aj z toho lebo kašlem také sivé hlieny a plus tu sliznicu mám červenú stále a trvá to už asi vyše 2 týždňov tak mám aj strach a napáda má už kadeco že s čím by to mohlo súvisieť a napadol má aj ten hrniec hh

Tomas12345

Palino95 :

Akých skodlivých vyparov ? Vsak v tom hrnci si mal predsa maso podliate vodou. Z toho ty predsa ziadne skodlive vypary nemaju ako vzniknut.

Ono to bude tým ze si sa nadýchal viac toho dymu, a to ty podrazdilo sliznicu. Po case by sa ty to malo upraviť.

Palino95

Dobrý deň,chcel by som sa poradiť som zufaly,minule sa mi stala taká vec že som si varil večeru v hrnci mäso podlial som ho vodou ľahol si ku telke, a ani nvm ako som zaspal po hodine ma zobudil veľký dym v kuchyni rýchlo som vypol sporák a začal vetrat asi dve hodiny potom som si šiel ľahnúť a mám pocit že v tom období som začal pokaslievat a vypluvam hlieny chodím po doktoroch ale zatiaľ mi nič také neurčili iba to že mám podráždenú sliznicu a mandle,doktorom som o tomto incidente nehovoril myslíte že som sa mohol nadychat z hrnca nejakých škodlivých výparov? Furt nato myslím dakujem