Borelioza monoklonové protilátky poradíte prosím?

Tibor1986

Nejaky chuj pise pod mojim nickom. si lekar, pacient s SM alebo co za chuj ? Doteraz som pisal pod nickom Lion... ale uz som sa zaregistroval... Tibor1986...

Beriem ATB vyse 3 rokov denne a ni sa nerozpadlo, je mi podstatne lepsie, vsetky symptomy SM su prec a ziadnu liecbu SM som nebral.

Lion4544545

Skleroza multiplex nie je vobec subor neliecenych chronickych infekcii nemam paru o tom chcel som iba vysvetlenie co sa somnou deje po eokoch mi prisli na to ze mam sklerozu a jem jak hlupaak antibiotika cakam kedy sa rozpadnem z vnutra

Lion30

Lion4584545 - Toto nieje moj prispevok...

Skleroza multiplex je len subor symptomov chronickych neliecenych infekcii.

Chronic

Tak viem ze albertova mala pacientov aj s alzheimrom, sklerozou a aj tym pomohla vyrazne zlepsit stav, nie je to hned pri takychto zavaznych diagnozach to moze trvat aj 2-3 roky. Ak dodrzuju presne co im povie a predpise tak zlepsenie musi prist, to sa mi nechce verit ze nie.

Lion454545

Kopec ludi ked to neliecia ako je treba skoncia s diagn. SM/RS, Parkinson, Tetania a pod... a to je este ten lepsi pripad.

Lion44545

A samozrejme treba skusit vsetko aj Albertovu...

Len preco mi pise plno ludi co vraj skusili vsetko ze si nevedia rady a je im horsie ako bolo ?

:D

a preco ja vlastne radim ? mozem sa ja na to pekne krasne vysrat, nemam z toho ani hovno...

Lion4544545

Nooo, treba rozlisovat boreliozu, neuroboreliozu a neuroboreliozu so zasiahnutim mozgu a CNS.

Pri borelioze z pociatku pobolievaju iba klby, troska pobolieva hlava - ako pri chripke - toto je este velmi lahko liecitelne stadium, kde podanie ATB vcas vzdy pomoze - ale musi spravne pracovat imun. system ale to ten dotycny zial nema odkial vediet :(

Ked IS nepracuje spravne, borelka sa zacne neskoro liecit - vecina jej symptomov sa priklada k chripke, nadche a pod, bolesti hlavy migrenam... alebo na to dotycny serie, pokym je mu este celkovo dobre - to bol moj pripad a bola to velka osudova chyba :( Ved koho by uz len napadlo, ked sa citi este dobre, chripka a podobne sracky je nic oproti neuroborele v chronicite, kedy sa clovek tak citi uz stale a do toho akoby vypil pol litra vodky, vy co to tak mate mi date isto za pravdu a vy co ste to nepocitili na vlastnej kozi neuverite... ani sa to uverit neda :(

K veci... dr. ani len nenapadne urobit testy na borelie, robia kadeco mozne aj nemozne len test na borelie nie a dotycny ani len netusi co to borela je - moj pripad, ja som do roku 2013 ani len netusil co to borela je a nezaoberal som sa takymito hovadinami - bolo mi proste dobre a zil som naplno.

2 roky som bol bez liecby a co si pametam to mi uz bolo dost zle... kamarat sa ma opytal ci nemam borelu, dovtedy som o nej ani nepocul a ja ze co ci nemam ? Vysvetlil mi a zacal som googlit az som na to prisiel... proste borela, siel som za dr. urobili testy, pozitivne, nasadili ATB... standart liecba,,, daco preslo... siel som na testy ale tie uz boli negat, chvilu bolo dobre este, ale zrazu sa setko vratilo s este vecou silou a testy negativne !!!! Takze smola, borelu nemam a dovi dopo ale mne bolo horsie a horsie, hlavu mi slo roztrhat, vsetko bolelo, totalna unava atd,,, uzavreli to ako migreny, psych... papier na psych a lieky na migrenu... ale vsetko sa zhorsovalo a zhorsovalo, az ma neurolog. poslal na EEG ktore dopadlo zle, nasledne MRI ... zle... nalezy. ale dr to uzavrel ako nic.. bezny nalez... rit palovu bezny nalez... to uz borela zasiahla mozog a CNS.. extremne brain fog, bolesti hlavy, unava ale dr ani len kktmi a pic... nepohli. proste migreny a psych... a dovi dopo.. tak som googlil az som zistil ze existuje dr Dur v BA... obj som sa k nej... ale to bolo niekolko rokov od nakazenia a borelia uz zasiahla mozog a CNS, nasledovala ATB liecba... unava trvajuca roky, bolesti hlavy vymizli ale bolesti extremne bolesti za ocami a psychostavy zostali, tie presli az v roku 2018 na velkej davke minocyklinu !!! CHVALABOHU !!!

A po dobu tych 2r co som veril dr. som vyskusal vsetko od psych, Albertovej, akupunktur, masazi a podobnych HOVADIN a PI... to pomohlo !!! bolo len horsie horsie a horsie... - Lyme Disease... nasledky po infekte mozgu zostali, ale CHVALABOHU som sa zbavil tych bolesti hlavy a za ocami, brain fogu a psycho stavov !!!! Ludia s tymto koncia mrtvi - samovrazda, ale nevzdal som to a bojoval... Poznam dost ludi co sa zabili pre toto, lebo verili dr ze su to migreny psych a podobne sracky. a zit s bolestami hlavy oci, psychostavmi a bran fogom ? To sa neda... radsej sa odstrelit. kto zazil da za pravdu - ostatni nepochopia ani ked sa rozlozia...

Takze este raz... v pociatocnom stadiu je mozne sa z toho dostat. V dalsich stadiach, pri neuroborele bez zasiahnutia CNS a mozgu este ako tak,,, pomocou napr. aj tej Albertovej alebo Buhnerom, ved Albertova tusim lieci Buhnerom... to je tak na doliecenie alebo spolu s ATB, v poslednom stadiu pri zasiahnuti CNS a mozgu si v RITI. nepomoze ti ani Pan Boh, vlastna mater proste NIKTO a mozes sa ja poje, vies co... ti co ste zazili mi date za pravdu... neveri nikto...

Liecba Dur... jj je draha, ale kto nezaplati za zdravie ? Ani Dur ale nieje PanBoh a uspech neni zaruceny. Keby bol taky dr ze tu mas takuto pilulku a bude ti zrazu dobre ? Zabudni :D A to ze ATB znicia pecen, imunitu je hovadina, jem ich roky a pecen testy mam ok lepsie ako pred borelou :D a imun sa dava dokopy. Pomaly ale isto :)

Chronic

Lion
Si zaslepeny a vidis svoje :)... 99% ludi co sa u nej liecilo sa dostalo z vaznych chorob, minimalne sa im vyrazne zlepsil stav, borelia je urcite tazke ochorenie no su aj horsie a aj s nimi si poradila. Ok radsej sa napchavaj ATB a chemiou a plat Durovskej nemalu sumu, za chvilu ti odide pecen, oblicky a aj tak si s chorobou nepomozes.
Je to tvoja volba :) ... nastastie som stretol Albertovu a zvolil som tuto moznost a vobec to nelutujem.
Zaujimave ze som si pisal s ludmi ktori mali boreliu, chlamydie, mykoplazmy a tieto veci a kazdemu sa po roku liecby skoro vsetky symptomy stratilia ziju plnohodnotny zivot. Ale naco ti to budem hovorit ked tomu aj tak neveris. Zvolil si si svoju cestu.