prišla som o dobrého chalan, ako si odpustiť?

Príspevok v téme: prišla som o dobrého chalan, ako si odpustiť?
slovenskachripka

Ahojte prišla som o dobrého chalana, ako si odpustiť? Vo vzťahu som sa správala blbo ani neviem prečo ubližovala som mu a teraz som to po rozchode chcela vrátiť...zdalo sa mi že som pochopila svoje chyba a čo som robila zle....aj aký postoj musím zmeniť..lenže on už nechce....
ked mi to povedal plakala som celý deň na byte...a neviem sa pozviechať ísť ďalej...zdá sa mi že som premárnila životnú šancu..že takého dobrého chalana ktorý by mi tak rozumel a bol mi taou oporou už nenájdem...
Mala som aj iné vzťahy ale v nejakom nebola taká hlbka a nikto mi tak nikdy nepomáhala neprejavoval láskavosť..
Ako si po tomto všetkom odpustiť samej sebe?

dalsi

Trochu mi to pripomina temperamentnost. Mal som taku kamosku, vedela robit zle, ale vedel som dobre ze ma ma velmi rada, davalo to taky smrnc, a hoci to krachlo, keby vydrzala/prekonala moju odozvu, "nasu krizu", tak by z toho mohol byt ppc vztah.

Cize si aka si, niesi zla, len musis natrafit na niekoho, kto si z tvojej provokacie bude robit srandu :D Ak si ako ona.

triple

Musis si sama uvedomit, ze na lepsieho nemas. Musis ist dalej a len seberovneho, nejakeho nervaka a oj.bavaca si hladat.

slovenskachripka

Ahojte, dakujem za príspevky.....je to tak že ho chápem, že nechce....naozaj som bola blbá..ale prečo sama neviem, určite som to nerobila schválne...ani som si nejako neplánovala že niekomu ublížim.práveže som do toho šla s nádejami a túžbou aby to bolo fajn....ale nakoniec ma ovládali zlé emocie, hnev a vyršovala som sa často....ked nemám vzťah správam sa myslím celkom normálne....vo vzťahu k iným ľuďom...ale vo vzťahu partnerskom som proste úplne hrozná.nechápem prečo sa to tam tak vždy prejaví

Jana Lukacova

slovenskachripka:

Nemôžte "odpustiť samej sebe", to, čo potrebujete je prejaviť všetky city, ktoré ukončenie vzťahu vo Vás vyvolalo (smútok bolesť)...potom sa potreba "odpustiť si" vytratí...

mten

nuz dievca tomu sa hovori karma. uz len ten nazov diskusie ako si odpustit skus porozmyslat ci by radsej on neodpustil tebe. lenze niekto uz sa nechce vratit lebo vie ze ked si mu ublizovala a on ti pomahal tak ublizis znova mal som podobny vztah ale radsej si privrem ruku do dveri ako sa vratit k takemu cloveku.laska je slepa a niekto to cele pochopi az z odstupom casu a on to pochopil preto nechce uz.skus sa napravit a mozno zase dakoho takeho najdes len to potrva a mozno ta medzi tym tiez zopar krat dakto vyuzije vo svoj prospech

gjjjjgj

foreveralone : mal som aj nádherné dievčatá, po ktorých slintal nejeden muž a mal som aj také, že sa dívali či mi nehrabe ... vôbec nejde o krásu ale o názory a sympatie

Kapor3333

Uhor je "ferovy chlap s dobrymi, nesebeckymi umyslami", ked nema zenu on, dopraje aj inym chlapom...aby ziadnu nemali. Expert na vztahy z pozorovania vztahov inych.
Ja som dobry chlap a mam aj dobru zenu, nikdy som ju neudrel, nepodviedol, neponizil, ani neurazil. Pomaham ako mozem. Rovnako aj moji znami, ci kolegovia. Tak neviem, co, kde pozoruje uhor. Zrejme je to vec pohladu a postoju. Co pozorujem tak o takeho hajzla normalna zena ani neopre. Naco by jej to bolo? Ale, ak tuzis po lahkych, financne orientovanych, hodnotovo podprahovych sa necuduj, ze si seberovnych hladaju.