kôra z citróna

Defcon

Ak su citrony domace......-)))
Zrovna som dnes isiel okolo citronovnikovych plantazi na orave a nechapem ludi co si kupuju dovozove citrony.-))))

Tomas12345

Ja by som ju nejedol pretože to viac škodí než pomáha :

"Aj keď sú citróny zdravé, jednej veci sa vyvarujte – nebezpečnej kôry. Týka sa to všetkých citrusových plodov. Po zbere ich totiž ošetrujú stimulátorom zrelosti a impregnujú voskom. Ako nevyhnutná ochrana pri dovoze z teplých krajín sa „ošetrujú“ chemickými látkami. Najčastejšie bifenylom (E 230) a tiabendazolom (E 233). Majú zastaviť škodcov, plesne a baktérie. Bifenyl sa dobre vstrebáva z tráviaceho ústrojenstva a preniká aj cez neporušenú kožu. Akútna otrava sa prejaví podráždením dýchacích ciest, pálením očí a vracaním. Ak by ste mu boli vystavení dlhodobo, hrozí vám poškodenie pečene a neurologické poruchy. U samíc myší, ktorým dlhodobo podávali bifenyl, sa zvýšil počet zhubných aj nezhubných nádorov. Akútna otrava tiabendazolom sa prejaví nevoľnosťou, vracaním, závratmi, hnačkou, únavou, bolesťami hlavy. Môže sa objaviť aj vyrážka či halucinácie. Myslíte si, že stačí podľa vás citróny len umyť? Keďže bifenyl a tiabendazol sú rozpustné v tukoch, nedajú sa z kôry odstrániť teplou vodou, ako sa to zvykne odporúčať. Citróny treba ošúpať alebo kúpiť v bio kvalite."

www.vitarian.sk

konik18

Hlavne ked je chemicky osetrena, co je kazda.
Naco Ti je potrebne bombit kazdy den citrony s korkou, zrazu?
Nejedz somariny ale jedz kazdy den 1-2 ks citrusoveho ovocia, vybavene. Alebo nejake suplementy ak s tym mas problem.