Chronicky zapal mocovych ciest a penisu, 3 druhy bakterii

Príspevok v téme: Chronicky zapal mocovych ciest a penisu, 3 druhy bakterii
Uro

Tak mam tento chronicky neprijemny problem a neviem sa ho zbavit, trva uz skoro 3 roky, s tym ze pred 2 rokmi mi odflakli liecbu, nenasli nic v moci, pretoze bakterie sa nachdzaju iba v ejakulate.
Momentalne mam nasadene atb na 10 dni co sa mi zda malo, na to ze uz sa to liecilo atb viac krat a ziadny vysledok.
Priznaky su palenie pri moceni, caste mocenie, niekedy krv, zapal zaludu a predkozky tak isto 3 roky.

Nalez bakterii:
Klebsiella oxytoca+
Staphylococcus epderdimis
Streptococcus viridans
K tomu som si kupil kvalitne probiotika, hlivu ustrcovu a nejake pripravky na imunitu.
Mal by som sa objednat aj k imunologicke?
Co by ste mi poradili ako sa toho zbavit. Nechcem to mat na cely zivot :/

Uro

Dakujem vsetkym za rady a komentare :)
Faith Healer
Stiplave veci mam velmi rad, doslova ich miljem, no problem je ze mam okrem ineho aj znicene travenie a neznasam ich teda dobre hlavne co sa tyka vylucovania :( ... urcite budem ale rozumne mnozstvo popri liecbe uzivat.

Jaja15
D-manosu si kupim alebo objednam to nie je problem po tych vyhodenych peniazoch a 3 rokoch utrpenia, skusim vyskusam. No aj v popise sa pise ze ucinkuje na bakteriu e-coli, ktoru zrovna ja nemam :( ale tak uvidim, keby mi aj o trochu pomohla bol by som rad.

Stala sa mi krasna vec a dakujem ze som dostal od zivota druhu sancu, je jasne ze ATB a ziadne doplnky mi uz asi nepomozu kedze su tieto bakterie rezistentne na liecbu. Zdvihla mi p Albertova a vsetko som jej povedal, podrobnosti do emailu. Taky som rad ze este pracuje, bol som ta terapii u nej vo februari ale nejak som nezacal liecbu. Teraz ked viem, ze este pracuje a zasle mi tie preparaty tak som skoro na 100% presvedceny ze do roka budem mat po vsetkych zdravotnych problemoch :). Je to len na mne ako budem dodrziavat jej liecbu.

Faith Healer

Príspevky od tohto používateľa boli zablokované, na základe opakovaného porušovania pravidiel diskusie.

Faith Healer

Príspevky od tohto používateľa boli zablokované, na základe opakovaného porušovania pravidiel diskusie.

Jaja15

Klebssiela je na ATB rezistentná, tej sa ťažko zbavíš...Treba aktívne posilovať imunitu prírodnými prostriedkami. Na ATB sa nespoliehaj, je to začarovaný kruh, nepomôžu ani probiotiká....Pozri si napr. d-manosu, dračiu krv....Základom je neprechladnúť, piť stále veľa tekutín - vody, občas urologický čaj....Baktérie ako také nie sú problémom, problém je ked prechladneš a oni sa začnú množiť....preto je tak dôležitý pitný režim, d-manosa je niečo ako brusnice pomáha chrániť sliznicu močových ciest aby sa baktérie nezachycovali- je prevažne na e-coli, ale nám pomohla aj pri Klebssiele - teda buď pomohla tá d-manosa alebo si organimus s nou poradil sám, lebo d-manosu brala asi 2-mesiace a baktéria zla až po pol roku ale nerobila žiadne problémy...

Jaja15

Klebssiela je na ATB rezistentná, tej sa ťažko zbavíš...Treba aktívne posilovať imunitu prírodnými prostriedkami. Na ATB sa nespoliehaj, je to začarovaný kruh, nepomôžu ani probiotiká....Pozri si napr. d-manosu, dračiu krv....Základom je neprechladnúť, piť stále veľa tekutín - vody, občas urologický čaj....Baktérie ako také nie sú problémom, problém je ked prechladneš a oni sa začnú množiť....preto je tak dôležitý pitný režim, d-manosa je niečo ako brusnice pomáha chrániť sliznicu močových ciest aby sa baktérie nezachycovali- je prevažne na e-coli, ale nám pomohla aj pri Klebssiele - teda buď pomohla tá d-manosa alebo si organimus s nou poradil sám, lebo d-manosu brala asi 2-mesiace a baktéria zla až po pol roku ale nerobila žiadne problémy...

Faith Healer

Príspevky od tohto používateľa boli zablokované, na základe opakovaného porušovania pravidiel diskusie.

Tomas12345

Probiotika su fajn, vynechaj ale postupne mucne jedla, denne vypiá deci mrkvovej stavy a jedz protizapalove potraviny typu kurkuma, skorica. cesnak, cibula.