2 mesiace ma trapi mierna bolest alebo tlak na hrudi,tazsie dychanie,busenie srdca,dychavicnost

Príspevok v téme: 2 mesiace ma trapi mierna bolest alebo tlak na hrudi,tazsie dychanie,busenie srdca,dychavicnost
Tomek555

Zdravim vas,uz asi 2 mesiace ma trapi mierna bolest alebo tlak na hrudi,tazsie dychanie,busenie srdca,dychavicnost uz pri malej namahe,sklbnutie svalov,niekedy divny pocit v hlave.niekedy slabost pri srdci a v lavej ruke.Pochodil som uz vela vysetreni EKG,ECHO,MRI hlavy,odber krvi asi 3 krat,gastro,RTG pluc,Rtg krcnej chrbtice,MRI hrudnej chrbtice,obvona ma poslala k psychiatrovi dal mi antidepresiva.uzivam aj frontin niekedy pomoze.je to psychika ? Stretli ste sa uz s niecim takym ? Nechce sa mi verit ze je to psychika aj ked lekari mi hovoria ze ano.bol by som velmi rad ak by niekto kto mal to iste alebo podobne reagoval.Dakujem pekne

Chinaski233

Mám alebo skôr mal som niečo podobne ,povedali mi , že mám malo magnezia. Po tomto som sa upokojil, keďže tiež som panikáril a nechápal ,čo sa deje a postupom času som si to prestal všímať , takze áno... môže to byt psychika , priveľa sebakontrolovania.. a malo magnezia.