Manzelka nechce

Príspevok v téme: Manzelka nechce
ManzelZet

Mam rad vaznu hudbu a operu. Viem, ze to.manzelka neznasa, ked som si to niekedy pustil doma, ci v aute, tak mi povedala, ze ju z toho boli hlava a ze je jej z toho zle. Odvtedy to nepustam pred nou. (To iste plati aj o nejakych intelektualne tazsich filmoch, ktore musim prepnut, lebo ona mi.povie, ze to nedokaze pozerat). No a chcem ist na koncert vaznej hudby. Mam 2 kamaratky, ktore na toto chodia a chcel by som ist s nimi, no ked som to povedal manzelke, tak uplne vybuchla, ze preco nejdem s nou (inak s nou bezne chodievam na vylety). Ked som jej povedal, ze vsak ona to neznasa, tak argument bol, ze ona je moja zena a ze preto mam na take veci chodit a nou. Co si o tom myslite? Mne keby nieco robilo zle a manzelka by to mala rada a isla by s nejakym kamaratom, tak by mi to nevadilo. Ja viem presne, ako by to bolo na tom koncerte, ze by znervoznela, zacala by ju boliet hlava a odisli by sme. Asi jej to urobim i ked skoda koncertu, ale nechapem toto.jej.myslenie, ze preco mi nedopraje nieco, co mne urobi radost a ona to neznasa.

Gyzelka

So sklonmi podvadzat muza? Takze, ak ma zena kamaratov, s ktorymi si vychutna zaluby viac nez s manzelom, partnerom, tak ma sklony ho podvadzat, len preto, ze sa chce porozpravat s kulturnymi ludmi, ale naopak to neplati a je sebecka svina?
Problem je, ze ty si pravdu prisposobujes, ako sa ti to hodi a preto prides o svoju partnerku. Klames na vsetky strany.

bzw

Gyzelka,

ty si teda riadna raketa-stihacka. Navyse so sklonmi podvadzat muza.A do roboty tvoj muz chodit moze? Lebo aj tam su asi nejake zeny. Ze ci ma od teba laskave dovolenie, ze s nimi moze pracovne nieco riesit. by ma zaujimalo.

Urcite, ze moze ist na operu aj sam. Ale lepsie mu je asi ist s niekym, kto ma rovnake zaujmy a opere tiez rozumie. Kulturni ludia sa obcas potrebuju aj porozpravat o tom, co vidia/pocuju.
.

Gyzelka

Bavit sa moze, ale zrejme je to muz, ktoreho musi nejaka zena vodit za rucicku, lebo nevie ist na koncert sam. Sebecka svina je skor on a vsetci muzi tebe podobni, lebo vy mozete s kamaratkami, ale opacne je to uz o niecom inom, vsak? Tak zenu klamete a zatial si rajdite s inymi buchtami. Dobre teda, zacneme aj my travit cas s inymi muzmi, akoze kamaratmi, ok?

bzw

Gyzelka,

a preco by nemohol ist na operu s inymi zenami, ak to jeho zene nevyhovuje? Nie kazdy je taka sebecka svina, ze ked sa nebude na opere bavit ona, tak sa nesmie ani jej muz.

lipsko

A to pred vstupom do manzelstva nevedela ze milujes taku hudbu a filmy?
To ste o sebe nevedeli?
Ci sa vydavala ako mnohe zeny z nudze?
Povedz jej ze ides s kamaratmi ci kolegom a jej nehovor ze ides s kamaratkami.

Gyzelka

Chod na ten koncert s kamaratom, alebo sam, teda pokial ti ide o ten koncert. Si snad dospely a dokazes ist niekam sam.
K sprostostiam o sebeckosti, manipulacii sa ani vyjadrovat nebudem, ty by si si mal zvazit bzw, co tu za sprostosti vypisujes a ze si tym nieco ohrozujes. By ma zaujimalo, ci by prave tebe enormne nevadilo, ak by tvoja partnerka travila volny cas s inymi muzmi.

Aliss

To je jedno ako tie dve kamosky vyzeraju. Tvoja zena ziarli. A vies na co? Ze budes stastny :) Ze budes v ich pritomnosti stastny, spokojny, ze sa budes usmievat, ze ti bude dobre, ze budes prezivat pohodu v pritomnosti niekoho ineho. Ludia nemusia ziarlit len na vyzor daneho cloveka. Ak su sebecki, majetnicki a nemiluju bezpodmienecnou laskou, velmi lahko budu ziarlit na to, ze partner je stastny v pritomnosti niekoho ineho. Je to jeden z najvacsich hnusov, ktore ludia robia vo vztahoch...Opovaz sa usmievat a milo rozpravat s nejakou inou zenou! Opovaz sa byt stastny na nejakej chate bez partnerky! :D Ano, je to chore ale je to tak. Ak niekto miluje pravou laskou, nikdy mu nebude prekazat, ak partner pojde niekam a bude tam spokojny :) Brat sa raz v pritomnosti svojej mazelky milo a slusne spytal jednej damy, ze ako si nasla tak vybornu pracu v cudzej krajine, ze obdivuje jej odvahu a talent. Dostal od svojej zeny taku cez hubu, az sme vsetci ostali v soku. Dovod? Prilis sa usmieval na cudziu zenu, prilis milo hovoril, prilis sa jej tlacil do zadnej casti tela........Myslim, ze toto je pripad aj tvojej zeny. Nehovorim, ze je schopna fyzicky ti ublizit. Chcem tym povedat, ze ma tento druh ziarlivosti v sebe :)

bzw

Tvoja manyelka je asi dost sebecka a nedokaye tolerovat, ze aj tymas svoje zaujmy,Je to manipulatorka. Cim skor od nej odides, tym lepsie.

ManzelZet

Sejla, to by si musela vidiet tie kamaratky. Nechcem rovno povedat, ze vyzeraju zle, len su to skor take intelektualky, nemozne sa obliekaju, silne okuliare obe, neforemne postavy, vacsinou nenamalovane, vlasy hocikedy neumyte mastne, manzelka je uplna sexica oproti nim, len mne sa s nimi dobre keca. Vy zeny dokazete ziarlit aj na babu, ktora je ocividne o dost skaredsia ako vy?