Manzelka nechce

Príspevok v téme: Manzelka nechce
ManzelZet

Mam rad vaznu hudbu a operu. Viem, ze to.manzelka neznasa, ked som si to niekedy pustil doma, ci v aute, tak mi povedala, ze ju z toho boli hlava a ze je jej z toho zle. Odvtedy to nepustam pred nou. (To iste plati aj o nejakych intelektualne tazsich filmoch, ktore musim prepnut, lebo ona mi.povie, ze to nedokaze pozerat). No a chcem ist na koncert vaznej hudby. Mam 2 kamaratky, ktore na toto chodia a chcel by som ist s nimi, no ked som to povedal manzelke, tak uplne vybuchla, ze preco nejdem s nou (inak s nou bezne chodievam na vylety). Ked som jej povedal, ze vsak ona to neznasa, tak argument bol, ze ona je moja zena a ze preto mam na take veci chodit a nou. Co si o tom myslite? Mne keby nieco robilo zle a manzelka by to mala rada a isla by s nejakym kamaratom, tak by mi to nevadilo. Ja viem presne, ako by to bolo na tom koncerte, ze by znervoznela, zacala by ju boliet hlava a odisli by sme. Asi jej to urobim i ked skoda koncertu, ale nechapem toto.jej.myslenie, ze preco mi nedopraje nieco, co mne urobi radost a ona to neznasa.

Confess

Obaja ste tupí lebo sa tu hadate ako moje deti. Toto je forum zdravie a nie forum hadky. Treba sa vratit do prveho rocnika kde sa uci citat alebo sa naucit ustupit a ignorovat idiotov :)

bzw

Gyzelka,

ty mas nejaku poruchu mozgu, alebo si len taka daka vypatlana. To neviem presne urcit.

Ved si precitaj, ze jemu by NEVADILO, keby jeho zena obcas zasla s kamaratmi na operu, alebo nejaku kulturu.Nie je tam nic o nevere , podvadzani, ani o ciernej magii. Musis si najst nejaku temu, kde by tie tvoje vyplody lepsie zapadli.

LogikaNepusti

Mna zaraza naco ludia vobec chodia na koncerty? 96% ludi tam vytasí mobil a natáča.. to si radsej o par dni moze zapnut youtube a pozriet si to tam.

NeviemUz

Som stastna ze moj frajer, ked siel do vztahu so mnou, sa vzdal svojich kanaratok. Nema potrebu uz za nimi chodit a vypisovat im. Ja som spravila to isté a sme uplne stastni. Drzime sa zasady ked su dvaja stastni treti im netreba. :)

Gyzelka

A co mi ma prejst? Ja sa pytam, preco povazujes zenu, ktora nechce, aby muz travil cas s kamaratkami za sebecku svinu, ale zena, ktora chce travit cas s kamaratmi, ze ma sklony muza podvadzat? Lebo muz moze a zena nie? Lebo muz si hlada ospravedlnenie pre podvadzanie, ale zene nedovoli travit cas s muzmi, lebo dobre vie, co to znamena, ked muz travi cas s kamaratkami=podvadza?

Pre autora temy. Vypisuje tu stale ten isty chlap, ktory by bez svojej manzelky bol nic, ktora zaraba este aj lepsie ako on, ktora mu nerozumie v jeho depresiach, nerozumie jeho konickom, opere, ktory si nasiel kamaratku, ktora mu rozumie a este chce od manzelky, aby mu to dovolila. Ty si uvedom, ze bez nej si nic, drazdis hada bosou nohou, mala by ta kopnut do prdele, potom si mozes vychutnavat svoje depresie, operu a kamaratky, ale bez nej uz na to mat nebudes. Hlavne, ze si sa tu chvalil, ako chodis super obleceny v drahych handrach a hladas tu kamaratky, ktore ti sadnu na lep a s ktorymi by si podvadzal svoju zenu, vdaka ktorej sa mas tak dobre a ty si si na ten luxus ani nezarobil.

Bohatier

Gyzelka a bzw prepacte mi ze sa Vam sem drzo pletiem do vlakna.:))

ManzelZet - ja mam nieco podobne ako tvoja manzelka len ked sa dostanem do kontaktu s ,,metalom" a nejakou pododnou hudobnou frekvenciou (doslova mi to zviera srdce plus nepri pocit) tak manzelku radsej do nicoho nenut. :))) Moj zaner je skor relaxovejsi (kedze mam empaticku mysel ktora hudbu spracova inak plus ju udajne dokaze viacej precitit ako ta neempaticka) takze moze byt kludne problem aj v tom ze pocuvas prilis strojovu klasicku hudbu a tvoja manzelka je empaticka. Urcite vies ze vibracne je to uplne inde ked pocuvas hudbu v ktorej su umele vibracie z elektronickych obvodov uplne orezane a zdeformovane oproti zivemu koncertu ktory na cloveka uplne inak posobi (neratam sem koncert ktory je prenasany cez mikrofon a reprosustavy) moze ta skutocne ziva hudba na koncerte nanu zaposobit inak a na skusku by som ju tento krat zobral aj ked nan povodne nechcela. :)) PS(Clovek nemusi byt len intelektual aby sa mu mohla pacit clasicka hudba a ja byt tebou tak ju pre zaciatok vezmem na nieco taketo.:P www.youtube.com )

Este doplnim na zaver to ze sa ta boji pustit s kamoskami znamena ze ti neveri (popremyslal by som preco).

bzw

Sa nauc najprv citat. On tam chcel ist zenou, ale zena bude na operu ist nechce, alebo mu zamerne prekazi zabavu,
Tz chces podvadzat muza a travit cas s kamaratmi. Tak kto je sebecka svina a chce podvadzat, ak nie ty moja zlata?