boky boky boky

simon

ved nehcudnite ved ked je zena trosku pri sebe tak je to sexi vsetkym chlapom sa to paci..... vychudnute a vysportovane divcenske postavy uz nie su v mode

quit

ako casto mam cvicit,ked chcem schudnut?moze to byt napriklad kazdyy den:30min beh + 30min kalanetika?
Mohla by som tymto schudnut?
A ako sa mam motivovat dalej,ked mi vaha nepojde zo zaciatku dole?

tinuska

*anka*

to ti vážne tak pomáha? keď máš teraz boky 93, koľko si mala predtým? a koľko už cvičíš na orbitreku? lebo vážne to je dobré, keď máš výšku 179 a boky 93, že wow

hmmmmmmmmm

Hej, najlepsie je cvicit, od toho nic lepsie a ucinnejsie nie je..8}}...Ale necvic rano na lacno, lebo potom to nema taky dobry ucinok (preukazal to novy vedecky vyskum..)..8}

anka

Len ak chceš začať behať, určite nebehaj napr. po asfaltke. Ja som si takto dokazila členky a kolená. A ešte mi teraz zistili aj koxartrózu.... Ja som začala 3 krát týždenne cvičiť na orbitrek po 30 minút a boky a nohy si obalím do fólie. Nech sa poriadne potia. Potom sa natriem enja anticelulitídny krém, alebo na spevnenie a jem veľa zeleniny. A hlavne často, cca 5 krát denne malé dávky. A zatiaľ sa mi darí. Mám 179/57 a boky 93. Ešte chcem stiahnuť na 91 a koniec, lebo hornú časť tela mám už skôr chudú.

pula

Urcite su na to nejake cviky. Ak si pozerala supermodelku, tak tam hned na zaciatku ukazovali ako vyzeraju, a ze sa to da spravit cvikmi. lenze tiezby som to potrebovala a neviem ako na to.

ale ten beh , to by mohol pomoct.

romcici

s tym si nelam hlavu nepozeras telku?? ake tam maju tie herecky boky a zadky??? no ved si pozri niekedy hlavne nieku telenovelu a uvidis ved velmi rovna to tiez nieje pekne ved treba mat aj niake boky sak to je zenske telo ... a teraz za modelky nechcu velmi vychudnute drevaa .. tak sa neboj =DD

tinuska

no ja som vlastne celiatička, čiže akurát som obmedzila že večer si už dám len nejaké to ovocie, ale inak nič, keďže pre celiatikov je toho pomenej